Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Dziś nieco odwrócimy konwencję cyklu, który prowadzi Janek i skupimy się na kolumnie głośnikowej oraz elektronice, która może jej towarzyszyć. Bohaterem tego odcinka będzie najmniejszy przedstawiciel prestiżowej serii 800 od Bowers & Wilkins - model 805 D4 Diamond. Nosząc się z zamiarem zakupu prawdziwie high-endowych monitorów zapewne nieraz trafili Państwo na 805-tki. W sumie nie ma w tym niczego dziwnego. Swoją popularność zawdzięczają wielu aspektom: designowi, historii, pieczołowitemu wykonaniu oraz, co najistotniejsze - brzmieniu. Suma tych zalet czyni kolumny Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond jedną z najmocniejszych propozycji w swoim przedziale cenowym. Choć szczerze mówiąc w tym przypadku wchodzimy w obszar, gdzie cena schodzi na drugi plan, a pierwsze skrzypce „gra” i to dosłownie – efekt finalny, czyli dźwięk.

Zabierając się za test tych kolumn głośnikowych Janek był ciekawy jak Bowersowi udało się poprawić brzmienie w porównaniu do 805-tek z generacji D3. Poprzeczka zawieszona była przecież bardzo wysoko. W dzisiejszym filmie przedstawimy subiektywną perspektywę w odniesieniu do sposobu w jaki te monitory definiują dźwięk. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Luxman L-505uXII - wzmacniacz stereo klasy High-End | prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: