Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins 804 D4 Diamond | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Jakiś czas temu Janek przedstawiał Państwu najmniejszy głośnik z najnowszej odsłony high-endowej serii Bowers & Wilkins – 805 D4 Diamond. Wtedy też przybliżył historię tejże serii, opowiadając o wielkim wpływie jaki miała na rynek home audio. Dla tych, którzy jeszcze odcinka o 805-tkach nie widzieli krótkie podsumowanie - 800 Diamond to seria-legenda, mająca za sobą 50 lat historii. Kojarzy się z profesjonalizmem, pięknem, prestiżem oraz - przede wszystkim - z high-endem. Dzisiaj więc przyjrzymy się kolumnom o mniejszym numerze porządkowym, ale zdecydowanie większym pod względem gabarytów, a przez to też potencjale - przed Państwem Bowers & Wilkins 804 D4.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 805 D4 Diamond - mały diament, duże aspiracje | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

AVM Inspiration CS 2.3 - system audio All-In-One | Top Hi-Fi

Linn Majik DSM 2020 - wzmacniacz grający w muzycznej klasie premium | prezentacja i opinia Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: