Poprzedni
Następny

[Wideo] Bang & Olufsen Beosound Stage - piękny soundbar pełen możliwości | Prezentacja i opinia

Pierwszy soundbar od Bang & Olufsen. Beosound Stage to nie tylko nowoczesny wygląd i niezwykle konkurencyjna w swojej klasie jakość dźwięku, ale także łatwość strumieniowania ulubionej muzyki. Inżynierowie zadbali o to, abyś mógł odtwarzać wszelkie nagrania za pomocą Bluetooth, Wi-Fi, LAN, Google Chromecasta czy też Apple AirPlay2. Dodatkowo otrzymujesz autorski system Beolink Multiroom, a całością możesz sterować za pomocą Apple Siri, Google Assistant lub wygodnej aplikacji na smartfony.

W dzisiejszym filmie pokazujemy jak ten wyjątkowo urokliwy soundbar z oferty duńskiego Bang & Olufsen wygląda z bliska, jakie ma cechy oraz wskazujemy jego najmocniejsze strony. Zapraszamy na nasz materiał.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Wzmacniacze stereo - Top Trendy Hi-Hi w 2022 roku | Poradnik

Loewe bild i - telewizor OLED Premium 4K | Prezentacja Top Hi-Fi

Najciekawsze kolumny podłogowe 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: