Poprzedni
Następny

Najciekawsze polskie seriale kryminalne, cz.2

Polska kryminałem stoi już od ładnych paru lat - nasi rodacy uwielbiają rozwiązywać fikcyjne zbrodnie, a producenci wychodzą naprzeciw ich zainteresowaniom i wypuszczają całą masę świetnych produkcji. Zobaczcie, co z ostatnich produkcji warto wrzucić na kino domowe.

Kino domowe kolumny głośnikowe B&W 702 S2 HTM71

Behawiorysta

,,Behawiorysta’’ to najnowszy rodzimy serial kryminalny produkcji Canal Plus, który wciąż jest emitowany, więc jeszcze nie do końca znamy rozwiązanie zagadki. Historia śledzi dawnego prokuratora i obecnego behawiorystę Gerarda Edlinga (Robert Więckiewicz), nieoficjalnie zaproszonego do byłej pracy, by pomóc policji rozpracować psychopatycznego zabójcę, który trzęsie całym Opolem. Stawka jest ogromna - zamaskowany socjopata regularnie prowadzi w internecie transmisje na żywo, podczas których stawia przed widzami brutalny dylemat: która z porwanych przez niego osób ma umrzeć na wizji. Jedynym sposobem, żeby go złapać, jest rozgryzienie klucza, którym kieruje się przy wyborze ofiar.

W głębi lasu

,,W głębi lasu’’ to mini serial produkcji Netflix, który powstał na kanwie powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. Akcja toczy się symultanicznie w 1994 i 2019 roku - dwóch okresach, które w zawoalowany sposób łączą głównych bohaterów serialu: dawnych uczestników letniego obozu dla młodzieży. Podczas tamtych wakacji zdarzyło się wiele - choć pierwsze miłości, pierwsze zazdrości i pierwsze łyki alkoholu zapowiadały intensywne lato, nikt nie spodziewał się tego, jak intensywnie się zakończy. Nie wiadomo dlaczego i nie wiadomo jak dwie osoby zostały zamordowane, a dwie zniknęły bez śladu. Dwadzieścia pięć lat później zagadka pozostaje nierozwiązana, ale śmierć pewnego mężczyzny znowu splata losy dawnych przyjaciół, a na horyzoncie pojawia się światełko nadziei na poznanie prawdy o wydarzeniach sprzed lat.

Klangor

Ten wyprodukowany przez Canal Plus serial zebrał doskonałe opinie krytyków i wciągnął tysiące polskich widzów. Mroczna fabuła, doskonała intryga, świetne zdjęcia i fenomenalna gra aktorska - ,,Klangor’’ ma wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał.

Serial opowiada o tajemniczym zniknięciu nastoletniej córki więziennego psychologa (w tej roli Arkadiusz Jakubik), który w desperacji rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Do Polski wraca też jego żona (Maja Ostaszewska), na co dzień pracująca w Szwecji i od miesięcy coraz bardziej oddalająca się od męża i córki. Kryzys w rodzinie jeszcze bardziej pogłębia dramat sytuacji, podczas gdy wokół całej sprawy narasta dziwna zmowa milczenia. Co stało się nastolatką i dlaczego nikt nie chce pomóc?

Zbrodnia

,,Zbrodnia’’ to pierwszy polski serial kryminalny wyprodukowany przez AXN, który emitowano na antenie w latach 2014-2015. Akcja toczy się na tle surowych i zachwycających krajobrazów Półwyspu Helskiego i opowiada o wakacjach, których nikt nie chciałby pamiętać.

Agnieszka (Magdalena Boczarska) i Czarek (Radosław Pazura) to małżeństwo, które przeżywa kryzys. Żeby załagodzić sytuację, razem wybierają się na nad morze, by wziąć udział w imprezie z okazji 40. rocznicy ślubu rodziców Czarka. Tuż przed uroczystością dzieje się coś niespodziewanego - Agnieszka znajduje topielca. Tak się składa, że do sprawy zostaje przydzielony komisarz Nowiński (Wojciech Zieliński) - dawny znajomy nieszczęśliwej mężatki. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy chwilę później ginie siostra ofiary.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: