Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro multiroom - przewodnik po ekosystemie urządzeń audio | Top Hi-Fi

Multiroom to system łączący wiele urządzeń jednego producenta w jedną lub wiele stref audio sterowanych za pomocą aplikacji. Skandynawski producent Audio Pro posiada rozwijany przez siebie ekosystem urządzeń zawierający modele aktywnych głośników bezprzewodowych w różnych rozmiarach i dopasowanych do potrzeb różnych klientów. W dzisiejszym filmie przyjrzymy się więc jak ich system wielostrefowy działa i z jakich urządzeń się składa. Zapraszamy na przewodnik po urządzeniach systemu od szwedzkiego Audio Pro.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Loewe bild i - telewizor OLED Premium 4K | Prezentacja 

Głośniki i systemy mini - Top Trendy w 2021 roku | Poradnik Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo 2021 - Top 5 z oferty Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: