Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro C5 MKII – multiroom dla każdego | prezentacja Top Hi-Fi

Wygodny, mobilny, elegancki i multifunkcjonalny. Oto bezprzewodowy głośnik multiroom Audio Pro C5 MKII, który pomimo niewielkich gabarytów jest w stanie nagłośnić pomieszczenie o powierzchni nawet do 30 metrów kwadratowych. Głośnik oferuje szeroki wachlarz połączeń sieciowych: potrafi komunikować się w ramach standardów Apple Airplay 2, Google Cast oraz Spotify Connect czy Bluetooth. A jak brzmi i jakie przewodowe możliwości połączeniowe oferuje? O tym wszystkim dowiecie się z niniejszego materiału. Zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Głośniki Bluetooth House of Marley Get Together 2 - nowa generacja | prezentacja, opinia Top Hi-Fi

Bluesound Pulse 2i – niebieska moc w maxi opakowaniu | prezentacja Top Hi-Fi

PSB Speakers Passif 50 – najlepsze oblicze retromanii | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Supercena
C5 MkII

C5 MkII

Audio Pro
Głośniki multiroom
As low as 1 049 zł Regular Price 1 699 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: