Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro A15 – głośnik multiroom – prezentacja Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Jak brzmi nowy głośnik bezprzewodowy Audio Pro A15? Prawdziwie – czyli bez tak charakterystycznego dla wielu urządzeń tego typu, podbijania któregokolwiek pasma. Więcej o naprawdę imponujących możliwościach Audio Pro A15 dowiecie się z niniejszego materiału. Oczywiście zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio Pro A28 i A38 - Soundbar killers reaktywacja | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

TOP 3 słuchawek True Wireless I połowy 2022 | prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: