Poprzedni
Następny

[Wideo] Audeze LCD-5 - słuchawki planarne dla pasjonatów audio | prezentacja Top Hi-Fi

Audeze LCD-5 to słuchawki planarne w ujęciu totalnym. Gwarantują totalne zatopienie się w odtwarzanej muzyce, totalnie nie można się od nich oderwać i totalnie nie jesteśmy w stanie znaleźć powodów (poza finansowymi), dla których osoba szukająca bezkompromisowych słuchawek nausznych do domu miałaby je pominąć.
W dzisiejszym odcinku zapraszamy na kolejną high-endową podróż z Jankiem. Kalifornia, Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych – widocznie to idealne warunki do tworzenia jednych z najlepszych słuchawek na rynku. Do dzieła!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Kanał Top Hi-Fi na YouTube
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Copland DAC 215 – mały DAC, spore możliwości | prezentacja Top Hi-Fi

Audeze MM-500| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: