Poprzedni
Następny

We. SEE – nowe telewizory LED Ultra HD z funkcją strumieniowania

Loewe zaprezentowało najnowsze telewizory z serii We. SEE. W jej skład wchodzą cztery modele Edge-LED z przekątną ekranu wynoszącą 55, 50, 43 i 32 cale. Najnowsza seria cechuje się rozdzielczością Ultra HD (Full HD w 32-calowym modelu), trybem HDR, technologią Dolby Atmos i Dolby Vision, intuicyjną obsługą, równocześnie zachwycając przykuwającym uwagę wzornictwem oraz smukłą konstrukcją z krawędziowym podświetleniem LED.

We. SEE – nowe telewizory LED Ultra HD z funkcją strumieniowania

Nowy rozdział Loewe

We. by Loewe to nowa marka w rodzinie Loewe, która istnieje już od blisko stu lat. Dzięki podziałowi na dwie oddzielne marki niemiecki producent może jeszcze lepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Choć Loewe i We. by Loewe skierowane są do różnych grup docelowych, to wciąż łączy je wiele punktów wspólnych, m.in. nacisk na jakość, innowacyjność i charakterystyczne wzornictwo.

Podobnie jak urządzenia Loewe, tak i najnowsze telewizory We. SEE zostały także zaprojektowane i opracowane w Kronach w Niemczech. Natomiast ich produkcja odbywa się pod ścisłym nadzorem inżynierów Loewe przy zachowaniu najwyższych standardów technologicznych i jakościowych. Tym samym niemiecki producent zyskuje pewność, że każdy egzemplarz spełnia wysokie normy przyjęte wewnątrz firmy, a użytkownik zyskuje innowacyjny, funkcjonalny i intuicyjny w obsłudze telewizor.

We. See by Loewe - doskonałe wrażenia

Unikatowa stylistyka

Design 360 stopni sprawia, że telewizory We. SEE są piękne z każdej strony. Istotnym elementem projektu nowych telewizorów jest koncepcja kolorystyczna, która podkreśla nietuzinkowość danego modelu. Krawędzie i górna część tyłu obudowy są czarne matowe. W modelach z ekranami o przekątnych 55 i 50 cali krawędzie i górna część tyłu obudowy są czarne matowe, z kolei dolna część, obudowa głośnika wraz z podstawą TV pozostają kolorowe. Natomiast w dwóch mniejszych telewizorach tył obudowy jest cały w jednym kolorze. Unikatowy styl został doceniony przez specjalistów z branży projektowej, którzy przyznali serii We. SEE prestiżową nagrodę iF Gold 2021. Atrakcyjność telewizorów jeszcze bardziej zwiększa umieszczony z prawej strony ekranu emblemat WE.

Najnowsze panele Edge-LED

Projektanci wyposażyli telewizory We. SEE w najnowszy panel Edge-LED z luminacją 550 nitów, bez jakichkolwiek kompromisów pod względem jakości obrazu. Zastosowane rozwiązanie zapewnia nie tylko szerokie spektrum kolorów i doskonały kontrastowy obraz, ale także znakomity efekt głębi, oferując doskonałe kolory pod każdym kątem.

We. See by Loewe - inteligentna telewizja

O fantastyczne wrażenia wizualne dba również rozdzielczość Ultra HD, która znalazła się we wszystkich modelach poza najmniejszym – 32-calowy model charakteryzuje się rozdzielczością Full HD. Dodatkowym atutem jest pełna gama obsługiwanych trybów HDR (High Dynamic Range), w tym HDR10 i HLG. Ponadto telewizory z przekątną ekranu 55, 50 i 43 cale mogą pochwalić się obsługą Dolby Vision.

Emocjonujący dźwięk

W parze z wysokiej klasy obrazem idzie również wciągający dźwięk, który jest zasługą 80-watowego (w modelach 32/43” 60W), skierowanego do przodu głośnika typu soundbar z diodami LED. We wszystkich telewizorach We. SEE by Loewe znajdują się również takie technologie jak system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i format bezstratnej kompresji dźwięku DTS HD.

We. See by Loewe - istotne detale

Na tylnym panelu telewizorów We. SEE umieszczono złącza HDMI, w tym jedno kompatybilne z eARC (ulepszony zwrotny kanał audio): trzy na 32-calowym modelu i po cztery na pozostałych. Co więcej muzyki można słuchać też bezprzewodowo, np. przez słuchawki Bluetooth lub przesyłając ją ze swojego smartfona bezpośrednio do telewizora, co jest zasługą łączności Bluetooth.

Elastyczne formy montażowe

W osiągnięciu perfekcyjnego wykonania pomogły wysokiej jakości materiały. Unikatowe wzornictwo telewizorów We. SEE świetnie komponuje się z wystrojem dowolnego pomieszczenia. Dopasowanie urządzenia do potrzeb i wymagań użytkowników ułatwiają liczne opcje konfiguracyjne. Dzięki przemyślanej konstrukcji można sięgnąć po oryginalne rozwiązania Loewe, takie jak specjalne stojaki podłogowe, uchwyty ścienne i inne.

We. See by Loewe - komfortowe sterowanie

Dodatkowo konstruktorzy zadbali o to, aby telewizory We. SEE pozostawały jak najbardziej dyskretne pod względem okablowania. Stąd też wszystkie złącza i przewody można ukryć pod tylną pokrywą. W zestawie znajduje się również metalowa podstawa w kolorze dolnej części obudowy telewizora.

Wygoda użytkowania

Nowymi telewizorami można wygodnie zarządzać za pomocą aplikacji na smartfony lub dołączonego pilota zdalnego sterowania klasy premium. Nawiązuje on do swoich odpowiedników do telewizorów marki Loewe. Wykonany z najwyższej jakości materiałów pilot wyróżnia się charakterystycznym logo WE., obsługą asystenta głosowego Alexa oraz przyciskami bezpośredniego dostępu do serwisów streamingowych i VOD, takich jak np. Netflix, YouTube, Amazon Prime czy Rakuten 4K.

Komfort użytkowania zwiększa możliwość nagrywania i funkcja timeshift po podłączeniu zewnętrznego nośnika USB. Całości dopełnia zaawansowany ekran startowy, na którym prezentowane są wszystkie najważniejsze treści. Oferuje on dostęp do różnych źródeł rozrywki, jednocześnie pozostając niezwykle czytelnym i intuicyjnym.

Zapraszamy do salonów

Aby przekonać się o zaletach telewizorów We. SEE zachęcamy do odwiedzania jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design. Tam nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące produktów niemieckiej marki.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: