Poprzedni
Następny

Walentynkowe dźwięki - idealny prezent audio na święto zakochanych

Walentynki 2020

Sprzęt audio jako prezent na święto zakochanych na pierwszy rzut oka nie wydaje się dobrym pomysłem, ale jak się nad tym głąbiej zastanowić, to nic lepiej nie tworzy romantycznego nastroju jak świece, dobra kolacja i odrobina smooth jazzu płynąca z głośników?

Wszyscy zakochani mają tę wspólną cechę, że wszystko chcieli by robić razem, razem, jeść, razem chodzić na zakupy, razem gotować, razem oddychać tym samym powietrzem, a najbardziej na świecie chcieliby realizować wspólne pasje. Jeśli więc twoja druga połówka lubi słuchać muzyki i godzinami może mówić o wyższości Hendrixa nad Claptonem, to masz kłopot z głowy i już wiesz, że najlepiej podarować jej coś, dzięki czemu tę wyższość usłyszy jeszcze lepiej.

Słuchawki Bowers & Wilkins PX7

Słuchawki z najbardziej obecnie zaawansowanym systemem redukcji hałasu – co potwierdzają pisma branżowe - oraz znakomitym brzmieniem. Stworzone przez legendarną firmę, której produkty są używane doceniane i używane na całym świecie m. in. w Abbey Road Studios. Adaptacyjny układ aktywnej redukcji hałasu przenosi słuchacza do serca muzyki.

Bowers & Wilkins PX7

Model PX7 zapewnia 30 godzin pracy na wbudowanym akumulatorze, 15-minutowe szybkie ładowanie zapewnia dodatkowe sześć godzin słuchania ulubionej muzyki. Wbudowane w słuchawki czujniki automatycznie wstrzymują odtwarzanie po zdjęciu nauszników z głowy i wznawiają je po założeniu. Owszem nie są tanie, ale miłość nie ma ceny, a miłość do muzyki to już z pewnością.

Positive Vibration XL

Na drugim biegunie cenowym znajdują się słuchawki wyprodukowane przez potomków Boba Marleya i są to słuchawki dokładanie takie, jakich można by się spodziewać po dzieciach ikony reagge. Nietypowe, przyjazne dla środowiska materiały pochodzące z recyklingu i certyfikowanych łatwo odnawialnych źródeł. Aluminium z odzysku, drewno bambusowe (bambus technicznie jest trawą – taki fun fact), tkanina wykonana z pochodzącego z odzysku PET to standardowe surowce jakie znajdują się w każdym urządzeniu z logo House of Marley.

House of Marley Positive Vibration XL

Positive Vibration XL, to wokółuszna wersja popularnego modelu Positive Vibration 2.  Te stylowe „nauszniki” wyposażono w duże 40 mm przetworniki Hi Definition zapewniające doskonałe brzmienie, a lekka konstrukcja zapewnia  długotrwałe słuchanie muzyki bez uczucia zmęczenia. Bateria wystarcza na 24 godzin słuchania muzyki, a wbudowany mikrofon zmienia je w zestaw głośnomówiący.

Głośniki Vifa

Jeśli obydwoje przepadacie za skandynawskim designem, to musicie, ale po prostu musicie, skierować swoją uwagę na produkty firmy Vifa. Wszystkie głośniki tego producenta to perły wzornictwa i diamenty brzmienia. Kompaktowy Reykjavik, to idealny towarzysz wspólnych spacerów i trekkingu, większy model Oslo idealnie nadaje się na piknik za miastem, natomiast Copenhagen 2.0 wybornie się sprawdzi jako źródło muzyki nawet na większych imprezach plenerowych.

Vifa

Vifa to znany na całym świecie producent głośników używanych w najbardziej zaawansowanych konstrukcjach klasy high-end, więc jakość dźwięku generowanego już przez najmniejszy model Reykjavik, jest zachwycająca nawet dla wymagającego i świadomego odbiorcy. Inżynierowie zadbali o łatwość w łączenia ze źródłami, więc na pokładzie każdego głośnika znajduje się Bluetooth 4.0 z kodekiem aptX, a Copenhagen 2.0 posiada ponad to AirPlay i DLNA (Wi-Fi Direct). W przypadku tradycyjnych źródeł, które nie obsługują transmisji bezprzewodowej , można skorzystać z wejścia analogowego lub optycznego. Tylko należy pamiętać, żeby kupić świece, zaopatrzyć się w zapałki i już można budować romantyczną atmosferę w plenerze.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR5

Czasem w idealnym świecie zakochanych par pojawiają się drobne nieporozumienia związane z preferowanym gustem muzycznym. Jedno woli głos Erykah Badu, podczas gdy drugie jest w nastroju na Slayera. Odpowiedzią na taka nieprzyjemną sytuację jest druga para słuchawek, a modelem idealnie pasującym do damskiej torebki jest ATH-SR5.

Audio-Technica ATH-SR5

Model ATH-SR5 to najnowsze zamknięte słuchawki dynamiczne w portfolio Audio-Techniki. Zapewniają najwyższej jakości dźwięk muzyki, przede wszystkim tej zapisanej w wysokiej rozdzielczości. Lekka konstrukcja ułatwia korzystanie ze słuchawek podczas podróży, spacerów i innych aktywności. Elastycznie zamocowane muszle nauszne w połączeniu z miękkimi kołnierzami nausznymi, wypełnionymi pianką z funkcją pamięci, gwarantują perfekcyjne dopasowanie do uszu i zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Lista wszystkich dostępnych w walentynkowej akcji znajduje się pod tym linkiem. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz 16 salonów na terenie całej Polski.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: