Poprzedni
Następny

Test bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW

Słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CK3TW

„Nie dość bowiem, że nie kosztują majątku, to jeszcze grają, i to dobrze” – przekonuje Marcin Olszewski na portalu audiostereo.pl podczas testów bezprzewodowych dousznych słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW.

Dzięki dousznym słuchawkom ATH-CK3TW miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi nagraniami przy zachowaniu swobody, jaką mogą zapewnić jedynie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki. Kompaktowe obudowy słuchawek zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane 5,8-milimetrowe przetworniki, które odpowiadają za wyrazisty i dokładny dźwięk.

ATH-CK3TW zastosowano również moduł łączności Bluetooth 5 kompatybilny z kodekiem aptX i Qualcomm TrueWireless Stereo Plus – funkcją niskiego opóźnienia, pozwalającą strumieniować najnowsze wydania bez zakłóceń dźwięku i z zachowaniem stabilności połączenia.

ATH-CK3TW

Ten niewielki model łączy wspaniałą wygodę użytkowania, łatwość obsługi i wciągające brzmienie. „To całe szczęście nadal firmowa szkoła brzmienia bezprzewodowych Audio-Technic, gdzie akcent postawiony jest na soczystość i dynamikę dźwięku opartego na solidnym basowym fundamencie i wyśmienitej motoryce” – możemy przeczytać na portalu audiostereo.pl.

Stawiając na „firmowe brzmienie” oraz „świetną jakość wykonania”, „Audio-Technica pokazała, że dba o każdy segment swojej oferty i nie lekceważy każdego klienta”. „Jeżeli rozglądacie się za po prostu dobrze grającymi słuchawkami poszukiwania sugeruję rozpocząć właśnie od ATH-CK3TW” – przekonuje w podsumowaniu autor.

ATH-CK3TW

Model ATH-CK3TW jest dostępny w czterech kolorach: czarnym, białym, czerwonym i niebieskim. Aby osobiście przekonać się o walorach bezprzewodowych słuchawek Audio-Techniki zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, natomiast do pełnego testu odsyłamy TUTAJ.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: