Poprzedni
Następny

„Trochę zwariowany bliźniak D-2” – test głośnika Audio Pro C10 MKII w „Audio Video”

Redakcja magazynu „Audio Video” postanowiła przetestować głośniki bezprzewodowe w cenie od 1400 do 2200 zł. Jednym z modeli, który sprawdziła w ramach przyjętego zakresu cenowego, był Audio Pro Addon C10 MKII. Jest to funkcjonalny głośnik, który może być też elementem systemu multiroom. Sprawdziliśmy, co sądzi o tym urządzeniu jeden z redaktorów.

Audio Pro C10 MKII

Na początku testujący przyjrzał się modelowi C10 MKII pod kątem konstrukcyjnym i funkcjonalnym:

Za dźwięk odpowiadają pojedynczy 130-mm woofer i dwie 19-mm kopułki — jest to więc konfiguracja quasi stereofoniczna.

Pod względem funkcjonalności Audio Pro oferuje wszystko, co potrzeba — AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect, Tidal Connect i Bluetooth. Dodajmy do tego aplikację z niezliczonymi serwisami streamingowymi, analogowe gniazda RCA oraz wyjście subwoofera (również RCA).

Audio Pro C10 MKII

Jak pod względem brzmienia wypada model Audio Pro Addon C10 MKII?

Bas schodzi dość nisko, niosąc ze sobą przyzwoitą energię (...). Średnica, choć wycofana, zapewnia dobrą rozdzielczość.

Góra pasma dostarcza dużej ilości informacji — czasem do tego stopnia, że na stosunkowo wąskiej scenie zaczynają one ze sobą kolidować. Całościowo zestrojenie nazwałbym rozrywkowym i skierowanym do szerszego grona odbiorców. Wrażenie przestrzeni kreowane przez C10 jest w pełni akceptowalne.

Audio Pro C10 MKII

W podsumowaniu recenzji czytamy:

C10 jest trochę zwariowanym bliźniakiem D-2 (…). Addon skierowany jest do użytkownika gustującego przede wszystkim w muzyce rozrywkowej. Charakteryzuje się intensywniejszym, głębszym basem, wycofaną średnicą i ostrzejszą górą.

Pełny tekst recenzji znajdziesz w numerze 6/2022 magazynu „Audio Video”.

Audio Pro C10 MKII

Jeśli chcesz przekonać się o możliwościach modelu C10 MKII, zachęcamy do wizyty w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design, gdzie w miłej atmosferze możesz samodzielnie przetestować to i wiele innych urządzeń i systemów audio i audio-wideo.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: