Poprzedni
Następny

Top Hi-Fi & Video Design partnerem festiwalu Podlasie SlowFest

Jako Top Hi-Fi & Video Design nieustannie poszukujemy i chętnie wspieramy inicjatywy mające na celu propagowanie szeroko pojętej kultury, a w szczególności skupiające się na wydarzeniach związanych z muzyką. To właśnie m.in. z tych względów partnerujemy niezwykłej imprezie na festiwalowej mapie Polski, jaką jest bez wątpienia Podlasie SlowFest.

Podlasie SlowFest, Fot. podlasieslowfest.pl

(Fot. podlasieslowfest.pl)

Dźwięk to obszar, w którym pracujemy na co dzień, dlatego naszym partnerstwem chcemy wesprzeć tę kreatywną inicjatywę. Chcemy też sprawić, że wybrzmi ona mocniej w regionie i przyciągnie osoby poszukujące bliskości z naturą, a jednocześnie pragnące doświadczyć kultury dźwięku. To jedna z głównych idei Podlasie SlowFest, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, w którym zaciera się granica między sztuką a naturą.

Audio Pro T3+

Podlasie SlowFest to impreza organizowana od 2017 r., która jest coraz mocniej zakorzeniona w kalendarzu kulturalnym Podlasia. W programie tegorocznej edycji znalazło się mnóstwo atrakcji, które w mniej lub bardziej bezpośredni sposób skupiają się na muzycznych i dźwiękowych zagadnieniach. Koncerty zespołów Vila Madalena i Męskiego Zespołu Muzyki Cerkiewnej Katapetasma w przestrzeniach Domu Ludowego w Supraślu czy warsztaty taneczne, gdzie muzyka również odgrywa kluczową rolę to tylko niektóre z wielu interesujących wydarzeń, które zostały zaplanowane między 29 lipca a 8 sierpnia 2021 r.

Szczególnie polecamy ten punkt programu, który mocno wpisuje się zarówno w nasz obszar działalności, jak i główną ideę SlowFestu. Mamy tutaj na myśli performance „Słuchanie lasu”, który w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej postara się zaprezentować m.in. jak „zasypia las”. To wszystko z udziałem wybitnego realizatora dźwięku – Rafała Drewnianego oraz światowego formatu artysty, muzyka jazzowego – Adama Kawończyka. Szczegółowy program Podlasie SlowFest dostępny jest na stronie internetowej festiwalu.

Podlasie SlowFest słuchanie lasu, Fot. podlasieslowfest.pl

(Fot. podlasieslowfest.pl)

Osoby poszukujące dobrego brzmienia zachęcamy także do wizyty w naszym punkcie zlokalizowanym na Podlasiu – salonie Top Hi-Fi & Video Design, znajdującym się przy ul. Jurowieckiej 19 w Białymstoku. Znajdziecie tam m.in. sprzęt dystrybuowanej przez nas marki House of Marley, autora inicjatywy Project Marley Global Giving, która została stworzona na cześć legendarnego Boba Marleya i jego szacunku dla Ziemi oraz drugiego człowieka. Oprócz tworzenia produktów audio, które są produkowane z poszanowaniem dla zasobów naturalnych, House Of Marley wspiera też globalny program ponownego zalesiania. Zachęcamy również do odwiedzenia profilu House of Marley na Facebooku.

Słuchawki House of MarleyPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: