Poprzedni
Następny

Test soundbaru Yamaha YAS-109

Yamaha YAS-109

Na portalu audiostereo.pl możemy zapoznać się z najnowszym testem soundbaru Yamaha YAS-109. Jak wypadła ta konstrukcja do obsługi kina domowego w oczach Marcina Olszewskiego, który – jak zaznacza – jest ortodoksyjnym stereofilem? Sprawdźmy. 

Soundbar YAS-109 pozwala wyraźnie poprawić jakość dźwięku płynącego z telewizora, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się nową jakością programów telewizyjnych, filmów i gier. To właśnie wtedy konstrukcja jest w stanie pokazać pełnię swoich możliwości.

„Jeśli chcielibyście stosunkowo niewielkimi nakładami finansowymi uwolnić potencjał ulubionych produkcji filmowych i kinowych, poczuć klimat wielkich wydarzeń sportowych, czy też całkiem sugestywną namiastkę koncertów, to zakup Yamahy YAS-109 należy potraktować w kategorii audiofilskiej fanaberii konieczności” – stwierdził Pan Olszewski.

Yamaha YAS-109

Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest oferowana przez YAS-109 scena dźwiękowa, która jak zwraca autor „zaskakuje szerokością i głębią” a pod względem mikro i makro dynamiki „trudno cokolwiek jej zarzucić”. Ponadto wbudowane sterowanie głosowe Alexa, wirtualny dźwięk przestrzenny 3D DTS® Virtual:X™, zastosowane subwoofery, smukły profil i łatwość w zamontowaniu nadają temu modelowi uniwersalny charakter.

Do osobistego przetestowania soundbaru Yamaha YAS-109 zapraszamy do najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design, natomiast do pełnych testów odsyłamy tutaj.

 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: