Poprzedni
Następny

TEAC TN-350 – emocjonujący dźwięk, elegancka stylistyka

TEAC poszerza swoją ofertę o całkowicie nowy gramofon – TN-350. Model ten łączy wyrafinowaną, elegancką stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu odpowiada na potrzeby wymagających miłośników analogowego brzmienia. Urządzenie dostarcza wysokiej jakości dźwięk i z łatwością dopasowuje się do dowolnego domowego wnętrza.

TEAC TN-350 to wysokiej klasy gramofon, w którym perfekcyjna dbałość o szczegóły współgra z bardzo dobrą jakością dźwięku. Urządzenie wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, m.in. przedwzmacniacz gramofonowy, procesor analogowo-cyfrowy oraz port USB, i wyposażone jest w zaawansowane komponenty, takie jak wkładka MM (VM) Audio-Technica AT95E, aluminiowy talerz i ramię w kształcie litery S. Dzięki temu TN-350 z łatwością odwzorowuje piękno analogowego brzmienia, kusząc jednocześnie swoim pięknym wzornictwem oraz wysokiej jakości wykończeniem – olejowanym fornirem o fakturze drewna orzechowego lub w czarnym macie.

TEAC TN-350

Podstawę gramofonu tworzy masywna obudowa wykonana z płyty MDF. Materiał ten minimalizuje ryzyko powstawania rezonansu i jednocześnie, dzięki wysokiej jakości wykończeniu, perfekcyjnie wpisuje się w wystrój domowego wnętrza. Obudowa skrywa silnik, wyróżniający się wysokim momentem obrotowym, który poprzez neoprenowy pasek napędza talerz z odlewanego aluminium. Duża bezwładność talerza wspomaga utrzymywanie stabilnej prędkości podczas odtwarzania płyt, które mogą obracać się z prędkością 33 1/3 lub 45 obr./min.

TEAC TN-350

Elementem przykuwającym uwagę jest statycznie zbalansowane ramię w kształcie litery S. Atrakcyjne pod względem wizualnym, w połączeniu z mechanizmem anty-skatingu korzystnie wpływa na jakość brzmienia, zapewniając wysoką precyzję śledzenia rowków płyty. Gramofon TN-350 standardowo wyposażony jest w zaawansowaną wkładkę MM (VM) Audio-Technica AT95E. Wkładka pozwala uzyskać wysoką jakość dźwięku, charakteryzującą się czystością i detalicznością brzmienia.

TEAC TN-350

Aby zwiększyć funkcjonalność TN-350, projektanci TEAC-a wyposażyli swój gramofon we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM. Umieszczone z tyłu urządzenia wyjścia gramofonowe i liniowe umożliwiają podłączenie gramofonu do dowolnego wzmacniacza, także konstrukcji bez wejścia Phono. Rzadko spotykanym rozwiązaniem w klasie gramofonów jest przetwornik analogowo-cyfrowy. Układ zaprojektowany przez Texas Instruments pozwala przesyłać muzykę poprzez USB wprost do komputera, umożliwiając zapisanie winylowej kolekcji w postaci cyfrowych plików.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: