Poprzedni
Następny

Subwoofery Indiana Line Basso w atrakcyjnych cenach

Włoski producent kolumn głośnikowych – Indiana Line, od lat łączy wysoką jakość wykonania z racjonalnym wykorzystaniem podzespołów i brzmieniem wykraczającym poza parametry możliwe do osiągnięcia podobnym segmencie cenowym. Doskonałym tego potwierdzeniem są nie tylko kolumny podstawkowe i podłogowe Indiana Line, ale także subwoofery aktywne z serii Basso włoskiej marki, które teraz można zakupić w mocno obniżonych cenach.

Indiana Line Basso promocja

Aktywne subwoofery Indiana Line – modele Basso 840 i Basso 880 – wyróżniają się niesamowitymi możliwościami akustycznymi i są idealnym dopełnieniem zakresu niskotonowego w systemach stereo oraz kina domowego. Wbudowane w nie wzmacniacze wyposażono w kompletną sekcję kontrolną, pozwalając na ich perfekcyjne zgranie z innymi komponentami systemu audio i akustyką pomieszczenia odsłuchowego. O zaletach tych urządzeń przekonać się można uczestnicząc w naszej najnowszej promocji, w której modele Basso 840 i Basso 880 kupisz w znacznie niższych cenach.

Basso

Subwoofer w kinie domowym jest niemal niezbędnym elementem, dostarczając podczas oglądania filmów i seriali odpowiednią „dawkę” basu. Modele Indiana Line z serii Basso sprawdzą się też wśród miłośników muzyki preferujących klasyczne zestawy stereo. Dzięki nim niskie tony będą wierniej odtwarzane, na czym zyskają walory brzmieniowe całego systemu, a dźwięk stanie się bogatszy.

Zapraszamy do salonów

Aby przekonać się o możliwościach subwooferów aktywnych Indiana Line, zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Nasi eksperci pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania zgodnie z Twoimi preferencjami i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z oferowanym sprzętem.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: