Poprzedni
Następny

Audio-Technica ATH-M20xBT –bezprzewodowe słuchawki nauszne studyjnej jakości

Firma Audio-Technica, czołowy producent sprzętu audio do zastosowań domowych i profesjonalnych, wprowadziła do oferty bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-M20xBT. Nowy model, inspirowany najlepiej sprzedającymi się przewodowymi, profesjonalnymi słuchawkami studyjnymi z serii M, zapewnia do 60 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki. Niesamowite wrażenia słuchowe to zasługa zaawansowanych przetworników elektroakustycznych zapewniających naturalne brzmienie.

ATH-M20xBT

Legendarne słuchawki serii M

Firma Audio-Technica wprowadziła w 2007 roku model ATH-M50, pierwotnie zaprojektowany jako profesjonalne słuchawki studyjne, koncentrując się na zapewnieniu czystego, naturalnego brzmienia. Szybko stał się on jednym z najczęściej wybieranych modeli słuchawek przez wszystkich, którzy szukali lepszych wrażeń słuchowych. Od muzyków, przez graczy, po zapalonych melomanów – słuchawki z serii M zapewniają wysoką jakość dźwięku w każdym zastosowaniu.

Pozostając wiernym pierwotnej wizji założyciela firmy, Hideo Matsushity – upowszechnienia wysokiej jakości dźwięku – seria M powiększyła się o modele M20, M30, M40, M60 i M70. Wprowadzone na rynek przewodowe słuchawki M20x to przystępna cenowo oferta dla tych, którzy chcą cieszyć się czystym, zrównoważonym brzmieniem, charakterystycznym dla słuchawek studyjnych firmy Audio-Technica.

ATH-M20xBT

Seria M z Bluetooth

Na prośbę klientów firma Audio-Technica wypuściła w 2018 roku model ATH-M50xBT, a więc obsługujący standard Bluetooth. Ta wersja modelu ATH-M50x pozwoliła użytkownikom cieszyć się wyjątkowym dźwiękiem w zastosowaniach mobilnych. W roku 2021 pojawiła się druga edycja tej bezprzewodowej konstrukcji – model ATH-M50xBT2 – oferująca takie nowości jak złącze USB-C czy ulepszony mikrofon.

Najnowsza odsłona z serii M z wbudowanym modułem Bluetooth, czyli model ATH-M20xBT, stanowi przystępną cenowo alternatywę dla słuchawek ATH-M50xBT, a jednocześnie jest odpowiednikiem wspomnianego przewodowego modelu M20x. Zapewnia niewiarygodnie wysoką jakość dźwięku w swojej klasie.

ATH-M20xBT

Stylowe wzornictwo, funkcjonalność i komfort

Słuchawki ATH-M20xBT łączą nowoczesne wzornictwo z wysokiej jakości materiałami i skuteczną pasywną izolacją od dźwięków otoczenia. Zastosowane w nich 40-milimetrowe przetworniki z magnesami z pierwiastków ziem rzadkich i cewkami z drutu aluminiowego pokrytego miedzią zapewniają wyjątkową czystość dźwięku i głębokie brzmienie basów. Tryb niskiego opóźnienia (Low Latency Mode) poprawia synchronizację dźwięku i obrazu, zapewniając płynną rozgrywkę, np. na smartfonie lub tablecie połączonym z modelem ATH-M20xBT przez Bluetooth.

Dzięki funkcji parowania wielopunktowego, która pozwala użytkownikowi na bezprzewodowe połączenie słuchawek z dwoma innymi urządzeniami, model ATH-M20xBT sprawdzi się także w zastosowaniach multimedialnych. Słuchawki zapewniają 60 godzin ciągłej bezprzewodowej pracy po pełnym naładowaniu wbudowanej baterii. Dostępna jest ponadto funkcja szybkiego ładowania, dzięki której zaledwie 10-minutowe podłączenie słuchawek do źródła zasilania (przez USB-C) zapewni 3 godziny ich bezprzewodowego użytkowania.

Słuchawki są łatwe w obsłudze. To zasługa wbudowanego mikrofonu i przycisków na lewym nauszniku, które umożliwiają wygodną obsługę połączeń, odtwarzanie muzyki i regulację głośności.

ATH-M20xBT

Najważniejsze rozwiązania i funkcje stosowane w słuchawkach ATH-M20xBT:

  • Bezprzewodowa, mobilna konstrukcja zapewniająca tę samą charakterystykę brzmienia, co przewodowe profesjonalne słuchawki studyjne Audio-Technica ATH-M20x.
  • 40-milimetrowe przetworniki z magnesami z pierwiastków ziem rzadkich i cewkami z drutu aluminiowego pokrytego miedzią są dostrojone pod kątem lepszego odtwarzania niskich częstotliwości.
  • Tryb niskiego opóźnienia poprawia synchronizację między dźwiękiem i obrazem.
  • Funkcja multiparowania umożliwiająca jednoczesne połączenie słuchawek z dwoma urządzeniami Bluetooth.
  • Do 60 godzin ciągłej pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora i do 3 godzin pracy po 10-minutowym ładowaniu (przez złącze USB-C).
  • Mikrofon i przyciski wbudowane w lewy nausznik pozwalają łatwo sterować połączeniami, odtwarzaniem muzyki oraz głośnością.
  • Konstrukcja nauszna zapewniająca doskonałą izolację od hałasów, nawet w głośnym otoczeniu.
  • Wysokiej jakości materiały, z których wykonano nauszniki i pałąk, zapewniające trwałość i wygodę użytkowania.
  • W zestawie kabel o długości 1,2 m (3,9") do opcjonalnego połączenia przewodowego.

ATH-M20xBT

Słuchawki Audio-Technica ATH-M20xBT będą dostępne na stronie internetowej tophifi.pl i w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Sugerowana cena detaliczna 459 zł.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: