Poprzedni
Następny

Soundbar Devialet Dione w nowej, niższej cenie

Dione to stylowy i nowoczesny soundbar obsługujący system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos, wykorzystujący wiele autorskich rozwiązań technicznych francuskiego Devialeta. Zapewnia nie tylko doskonałe brzmienie, ale też jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Teraz ten wyjątkowy model dostępny jest w nowej, niższej cenie.

Devialet Dione w niższej cenie

Dione to doskonale wyposażony soundbar, w którym zamontowano łącznie aż 17 przetworników elektroakustycznych. Pozwalają one uzyskać bogate i przestrzenne brzmienie z wielu różnych źródeł. Całkowita moc układu wzmacniającego to aż 950 W RMS!

Swoboda instalacji

Dione można ustawić na szafce RTV lub zamontować na ścianie. Co ciekawe, urządzenie dopasowuje sposób przetwarzania dźwięku do sposobu instalacji soundbara. W jego centralnym punkcie znajduje się sfera ORB, którą w zależności od ustawienia soundbara można obrócić o odpowiedni kąt, aby zwrócona była w stronę miejsca odsłuchu. Ten charakterystyczny dla modelu Dione element skrywa pojedynczy przetwornik elektroakustyczny i dwie membrany pasywne, a swoim designem przypomina głośniki

Dolby Atmos i tryby dźwięku

Trójwymiarową przestrzeń dźwiękową zapewnia odpowiednie rozmieszczenie przetworników i obsługa dźwięku w systemie Dolby Atmos. Model Dione wspiera format 5.1.2-kanałowy, co oznacza obsługę dwóch tzw. „kanałów wysokości”, odpowiedzialnych za wytworzenie wrażenia rozchodzenia się dźwięku w płaszczyźnie pionowej.

Urządzenie oferuje ponadto wsparcie dla czterech trybów przetwarzania dźwięku, które można aktywować z poziomu aplikacji mobilnej Devialet. Są to: Film, Muzyka, Głos i tryb Przestrzenny. Dzięki temu możemy praktycznie dowolny sygnał audio przekształcić do formatu 5.1.2-kanałowego. Aplikacja zapewnia ponadto dostęp do funkcji korekcji akustyki pomieszczenia oraz trybu nocnego, który pozwala zredukować poziom niskich tonów w odtwarzanym dźwięku.

Devialet Dione

Różnorodne opcje połączeniowe

Wspomniana już aplikacja Devialet pozwala ponadto na odtwarzanie audio z wykorzystaniem takich funkcji jak AirPlay 2 czy Spotify Connect, a także protokołu UPnP i łączności Bluetooth (ze wsparciem dla kodeków SBC i AAC). Całości dopełniają złącze HDMI z eARC (ulepszonym zwrotnym kanałem audio, od ang. Enhanced Audio Return Channel), cyfrowe optyczne wejście audio oraz złącze Ethernet i wbudowany dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2,4 i 5 GHz).

Oprócz aplikacji Devialet zainstalowanej na urządzeniu mobilnym, do sterowania soundbarem możemy użyć panelu dostępnego na obudowie urządzenia lub z wykorzystaniem pilota Devialet Remote (dostępnego w oddzielnej sprzedaży).

Zapraszamy na odsłuchy

Jeśli planujesz zakup soundbara do domowego systemu audio-wideo i zainteresował Cię właśnie Dione, zapraszamy na odsłuchy do jednego z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie w miłej atmosferze zapoznasz się nie tylko z możliwościami akustycznymi soundbara firmy Devialet, ale także funkcjami, jakie oferuje Dione.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design



Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: