Poprzedni
Następny

Słuchawki Audio-Technica ATH-CK3TW brzmią lepiej niż Apple AirPods – test „iMagazine”

Słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CK3TW

„W cenie niższej niż AirPodsy dostajemy słuchawki brzmiące znacznie lepiej” – o taką opinię pokusili się specjaliści ze strony iMagazine.pl w teście słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW. Przekonajmy się zatem, co skłoniło ekspertów z tego magazynu do takich właśnie wniosków.

ATH-CK3TW to douszne słuchawki, dzięki którym miłośnicy muzyki mogą cieszyć się ulubionymi nagraniami przy zachowaniu swobody, jaką zapewniają prawdziwie bezprzewodowe konstrukcje.

To jednak nie wszystko, bowiem użytkownik mimo kompaktowych rozmiarów otrzymuje angażujące brzmienie, o czym przekonał się Paweł Hać z miesięcznika „iMagazine”:

„Może i CK3TW wyglądają niepozornie, ale wystarczy ich posłuchać, by nabrać do nich szacunku (…). Słuchawki całkowicie bezprzewodowe są zazwyczaj drogie, ale jakość brzmienia nie zawsze idzie w parze z ceną. Audio-Technica udowodniła, że dobry dźwięk nie musi przesadnie dużo kosztować”.

ATH-CK3TW

Na uwagę według autora zasługuje miękki i przyjemny – wręcz wzorowy, niedominujący i doskonale słyszalny – bas, którego jeśli trzeba jest naprawdę dużo. Średnie tony brzmią dobrze i czysto.

Ponadto możemy przeczytać, że choć CK3TW nie mają aktywnej redukcji hałasu, to za sprawą dokanałowej konstrukcji skutecznie izolują dźwięk od otoczenia. Warto wspomnieć też o czasie pracy baterii: 6 godzinach przy ciągłym odtwarzaniu muzyki i kolejnych 24 godzinach dzięki dołączonemu etui. Słuchawki „działają niezawodnie” a „połączenie Bluetooth jest stabilne”.

W efekcie model CK3TW określono jako słuchawki brzmiące znacznie lepiej niż Apple AirPods, do tego w niższej cenie, z izolacją dźwięku z zewnątrz oraz większymi możliwościami kontroli odtwarzania.

Audio-Technica ATH-CK3TW

Aby przekonać się o walorach słuchawek Audio-Technica ATH-CK3TW zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów, natomiast z pełną recenzją można zapoznać się tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: