Poprzedni
Następny

Sierpień na Netflix – co nowego?

W porównaniu z ramówką lipca, drugi miesiąc wakacji na Netflix wygląda jak zasuszony kuzyn, ale może to i dobrze – im mniej do oglądania, tym większa szansa, że wyprowadzimy nasze cztery litery na świeże powietrze. Tymczasem zobaczcie, na co warto zawiesić oko w drugiej połowie lata.

Sierpień na Netflix – co nowego?

Sam Jay “3 In The Morning”

Sam Jay jest scenarzystką programu “Saturday Night Live”, która dołączyła do zespołu w 2017 roku – w tym samym roku, w którym jej pierwszy standupowy odcinek specjalny zadebiutował na Comedy Central. Rok później Netflix zaprosił pisarkę do pierwszego sezonu 15-minutowych odcinków specjalnych pod tytułem “The Comedy Lineup” i dopiero dzięki temu jej kariera bardzo pogalopowała do przodu, chociaż pojawiała Sam się na komediowych scenach od 2011 roku.

W swoim nowym programie panna Jay opowiada o swoich trudach maskowania heteroseksualizmu, wyśmiewa covidową panikę wśród białych ludzi, nabija się z wielkich kosmicznych planów Elona Muska, ale daje też wiele pstryczków w nos również przedstawicielom swojej kultury. 

“3 In The Morning” warto wrzucić na kino domowe nie tylko dla wspaniale skonstruowanych żartów, ale i dla aspektów poznawczych – Sam ma wiele ciekawych przemyśleń na temat kondycji współczesnego społeczeństwa.

Wytańcz to (Work it)

Filmy dla nastolatków mają w sobie coś takiego, że chętnie sięgają po nie również dorośli. Potajemnie i z poczuciem wstydu, ale sięgają. Choć może wydawać się, że złote czasy romantycznych komedii z tańcem w tle już minęły, ta nowość na platformie Netflix na pewno nie zawiedzie obu grup miłośników kina, które (prawie) zawsze kończy się happy endem. 

Kiedy okazuje się, przyjęcie Quinn Ackerman do college'u jej marzeń zależy od poziomu jej występu na konkursie tańca, tworzy nieudaną grupę początkujących tancerzy, by jak najszybciej zdobyć status najlepszej drużyny w szkole. Problem w tym, że nie umie tańczyć...


Zastanawiasz się nad poprawą nagłośnienia dla swojego telewizora, ale nie wiesz od czego zacząć? Zajrzyj koniecznie do naszych poradników:


Kradzież stulecia (El robo del siglo)

Ogromny sukces “Domu z papieru” pokazał, jak bardzo użytkownicy serwisu Netflix uwielbiają historie o precyzyjnie zaplanowanych napadach oraz sprytnych niczym detektyw Poirot i zwinnych jak puma rabusiach, których nie da się nie lubić. Czy i tak będzie w przypadku “Kradzieży stulecia”?

Nowy hiszpańskojęzyczny serial od Netflix opowiada o wydarzeniach z 1994 roku, kiedy to miał miejsce pamiętny napad na centralny bank w Kolumbii, w wyniku którego zniknęły aż 33 miliony dolarów, a cały kraj zaczął się sypać.

Power (Project Power) 

Film “Power” to widowiskowe kino science-fiction do przeżycia w domowym zaciszu, które z pewnością urzeknie wszystkich kinomaniaków ceniących wartką akcję, walkę dobra ze złem, świetne efekty specjalne i nadprzyrodzone zdolności.

Kiedy na czarnym rynku w Nowym Orleanie pojawia się tajemnicza pigułka, która na pięć minut daje swoim użytkownikom nieprzewidywalne supermoce, potrzebna jest zdecydowana interwencja. Nastoletni diler i lokalny glina łączą swoje siły z byłym żołnierzem, by raz na zawsze zdjąć odpowiedzialną za stworzenie narkotyku niebezpieczną grupę z ulic swojego miasta.


Dlaczego warto zainwestować w dobry sprzęt do Netflixa lub innych tego typu serwisów. O tym dowiesz się z naszego filmu:


Anelka: Piłkarz niezrozumiany (Anelka: Misunderstood)

Ten film na pewno będzie ciekawym widowiskiem nie tylko dla kibiców m.in. Chelsea, Arsenalu, Liverpoolu, Boltonu i West Bromwich, ale i wszystkich miłośników dobrych dokumentów. Zagłębia się w sensacje, których bohaterem był grający dla 11 klubów, i reprezentujący swój kraj w piłce nożnej aż 69 razy, francuski piłkarz Nicolas Anelka. Mimo wielu sukcesów i potężnego talentu kariera Anelki została zapamiętana bardziej za kontrowersje związane z jego osobą, a w oczach wielu kibiców nadal jest “tym złym”, który zbuntował się na Mistrzostwach Świata w 2010 roku. Oczywiście, prawda jest dużo bardziej skomplikowana, a nowość od Netflix stara się rzetelnie opowiedzieć historię byłego piłkarza. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: