Poprzedni
Następny

Sennheiser wprowadza nowy model słuchawek nausznych premium - HD660S

Sennheiser HD660S. Niemiecki potentat słuchawkowy wprowadza nowy model słuchawek nausznych premium, następcę kultowych HD650. Najnowsze słuchawki HD660S łączą w sobie nowo opracowane technologie z designem linii 600.

Sennheiser HD660S

Firma Sennheiser sama wykonuje wszystkie elementy słuchawek, w tym przetworniki. Zostały one opracowane na nowo, z wykorzystaniem niezwykle lekkich membran, oraz aluminiowych karkasów cewek. Niska masa układu drgającego pozwala na odtwarzanie najdrobniejszych detali, które giną w przypadku innych słuchawek. Charakteryzują się one mniejszymi zniekształceniami, niż te użyte w poprzednim modelu, co przekłada się na bardziej naturalne i przejrzyste brzmienie. Mają średnią impedancję 150 Ω, która pozwoli im współpracować z wysokiej jakości odtwarzaczami przenośnymi, a nie wyłącznie z dedykowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi. Przetworniki są ręcznie parowane z dokładnością do ±1 dB. Tak ciasna tolerancja gwarantuje doskonałe wrażenia przestrzenne.

Sennheiser HD660S

Muszle wykonano z wysokiej jakości tworzywa, a głośniki ochrania metalowa, perforowana osłona. Nowy, czarny kolor podkreśla unikalny charakter tych słuchawek. Owalne słuchawki i grube pokrycie pałąka pozwalają cieszyć się muzyką przez wiele godzin bez uczucia zmęczenia. W zestawie dołączony jest przewód z wysokiej jakości miedzi OFC zakończony wtykiem 6,3 mm, oraz przejściówkę na 3,5 mm.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: