Poprzedni
Następny

Salony Top Hi-Fi & Video Design na targach Dom Inteligentny

W dniach 3-5 października br. Stadion Narodowy stanie się prawdziwą mekką dla miłośników systemów audio/video, kina domowego i rozwiązań dla inteligentnego domu. W tych dniach odbędzie się wystawa AV & Home Cinema Show, będąca integralną częścią targów Dom Inteligentny.

Top Hi-Fi zagości na wystawie AV & Home Cinema Show!

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia stoiska specjalistycznej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design, znajdującego się w loży nr 106, mieszczącej się na I piętrze. Podczas wystawy swoją premierę będzie miał wielostrefowy, bezprzewodowy system high resolution audio firmy Bluesound, który jako pierwszy na rynku, oprócz znakomitego wyposażenia funkcjonalnego, oferuje także bardzo wysoką jakość dźwięku.

zdjecie-4

zdjecie-7

Zaprezentujemy równiej najnowsze konstrukcje i rozwiązania opracowane przez inżynierów Devialet. Ta francuska firma jako pierwsza na świecie opatentowała i zaprezentowała hybrydową technologię wzmocnienia sygnału ADH, łącząc zalety wzmocnienia analogowego i cyfrowego.

zdjecie-6

zdjecie-3

Dodatkowo odwiedzający wystawę, w garażu podziemnym Stadionu Narodowego będą mogli zapoznać się z ekspozycją najnowszych modeli samochodów elektrycznych, hybrydowych oraz tych coraz bardziej inteligentnych.

Zapraszamy na seminaria i konferencje, które odbędą się na Targach

Podczas targów odbywają się liczne seminaria i konferencje popularyzujące budowę domów energooszczędnych i zero energetycznych oraz pasywnych, a także promujące instalacje fotowoltaiczne, solarne i wiatrowe.

Targi i seminaria są kierowane dla szerokiej rzeszy odwiedzających – potencjalnych inwestorów oraz architektów, projektantów, wykonawców, instalatorów i producentów urządzeń, a także mediów pokazujących nowe technologie.

Wystawa Dom Inteligentny będzie otwarta:

  • 3 października (piątek) 9.00 – 18.00,
  • 4 października (sobota) 10.00 – 18.00
  • i 5 października (niedziela) 10.00 – 17.00.

Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska, na którym przez cały czas trwania imprezy będzie można spotkać się z ekspertami z salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: