Poprzedni
Następny

Rotel RC-1572 – nowoczesny przedwzmacniacz rodem z Japonii, teraz w Top Hi-Fi & Video Design

Najnowszy przedwzmacniacz od japońskiej firmy Rotel wprowadza rozbudowaną funkcjonalność, oraz znakomite brzmienie do najnowszej odsłony linii 15.

Rotel RC-1572

Nowy przedwzmacniacz w linii 15 czerpie pełnymi garściami z doświadczenia firmy Rotel. Sekcja analogowa została zbudowana z wykorzystaniem selekcjonowanych elementów, tak, żeby zachować jak najmniejszą tolerancję pomiędzy kanałami. Zoptymalizowano ją pod kątem niskich szumów i dostrojono tak, aby nie ingerowała w przesyłaną muzykę. Zasilacz oparto na zaprojektowanym i wykonanym przez Rotela transformatorze toroidalnym, który charakteryzuje się niskim poziomem radiacji. W dalszej jego części wykorzystano specjalne kondensatory slit-foil, charakteryzujące się lepszymi parametrami, niż bardziej klasyczne elementy.

Sekcja cyfrowa przedwzmacniacza RC-1572 jest niezwykle rozbudowana. Wejścia PC-USB, optyczne i współosiowe pozwalają na odtwarzanie gęstych plików, podczas gdy wejście USB A na froncie urządzenia obsługuje przenośne pamięci z muzyką. Przetwornik C/A to najnowszy układ firmy AKM akceptujący sygnały PCM aż do 768kHz. Sekcję analogową przetwornika zaprojektowano z myślą o jak najniższych zniekształceniach, oraz maksymalnej dynamice odtwarzanego sygnału.

Rotel RC-1572

Do dyspozycji użytkownika dano symetryczne wejścia i wyjścia XLR. Oferują one większą odporność na zakłócenia, niż połączenia RCA, dlatego powinny być stosowane tam, gdzie jakość dźwięku jest priorytetem.

Nowy przedwzmacniacz wprowadza zdalne sterowanie przez lokalną sieć internetową. Dzięki temu całym systemem można zarządzać jeszcze wygodniej niż z pilota zdalnego sterowania. Wyjście i wejście Trigger pozwala spiąć ze sobą kilka urządzeń firmy Rotel tak, aby dla wygody użytkownika włączały się razem.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: