Poprzedni
Następny

ProAc Response DT8 - nowe rozwiązania w ofercie brytyjskiego producenta

Brytyjski producent kolumn głośnikowych ProAc wprowadza do oferty model Response DT8. Jest to średniej wielkości kolumna podłogowa, której konstrukcję oparto o wieloletnie doświadczenie firmy i nowoczesne przetworniki elektroakustyczne.

ProAc Response DT8

Konstrukcja Response DT8 zawiera trzy głośniki zaprojektowane specjalnie dla ProAc. Wysokie tony odtwarza charakterystyczna dla tego producenta jedwabna kopułka. Nowością jest zastosowanie dwóch różnych głośników 6,5” pracujących w tandemie. Membrana średniotonowa została wykonana z polipropylenu, który nie wprowadza podbarwień do odtwarzanego dźwięku. Głośnik niskotonowy wyposażono w membranę z masy mikowej, która pozwala na uzyskanie dynamicznego i swobodnego basu. Obudowa posiada tunel bas-refleks skierowany w dół, co ułatwia ustawienie kolumn w pomieszczeniu. Miłym dodatkiem jest wysoka skuteczność 90dB, która pozwoli na zastosowanie wzmacniaczy o niższej mocy, na przykład lampowych.

ProAc Response DT8

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: