Poprzedni
Następny

Recenzja słuchawek ATH-M50xBT na stronie „Audio Fanatyk”

Wprowadzenie funkcji bezprzewodowej do modelu M50x pozwoliło Audio-Technice na odświeżenie i znaczne unowocześnienie flagowych słuchawek firmy – o taki wniosek pokusił się Jakub Łopatko ze strony audiofanatyk.pl w recenzji słuchawek ATH-M50xBT.

Audio-Technica ATH-M50xBT

Audio-Technice udało się zachować wysoką, praktycznie niezmienną, jakość dźwięku, mimo brak przewodów w słuchawkach: „Do ręki dostajemy świetne słuchawki do monitoringu, domowych odsłuchów, na wyjście, jednym słowem bardzo uniwersalne połączenie przyjemności z praktycznością w życiu codziennym oraz w zadaniach wykraczających trochę poza typowe ramy użytkowe” – możemy przeczytać na stronie audiofanatyk.pl

Audio-Technica ATH-M50xBT

Łopatko zwrócił także uwagę na wysokiej jakość dźwięku słuchawek: „Brzmieniowo podoba mi się ich żywiołowość, solidny bas, monitorowe zacięcie i całkiem poprawna konstrukcja sceniczna”. Autor zaznacza także, że słuchawki dodatkowo oferują dobrą wygodę i długą – nawet do 35 godzin – pracę baterii, dzięki czemu kilkugodzinne przebywanie w słuchawkach nie powinno stanowić kłopotu. Połączenie wysokiej jakości dźwięku, wygody i długiej pracy baterii sprawia, że otrzymujemy kompletny pakiet, o czym świadczy także rekomendacja ze strony specjalistycznego portalu.

Obszerną recenzję słuchawek możemy przeczytać tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: