Poprzedni
Następny

ATH-MSR7b – idealne słuchawki dla bardziej konwencjonalnych odbiorców

Audio-Technica przewodowym modelem słuchawek ATH-MSR7b pokazała, że nie zapomniała o miłośnikach bardziej tradycyjnego sprzętu. Testy przeprowadzone przez Marcina Olszewskiego na stronie „Audio Stereo” ujawniły, że była to jak najbardziej dobra decyzja.

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7b

ATH-MSR7b to podrasowana wersja renomowanego modelu MSR7 i jak napisał Olszewski „nawet pozornie niewielkie zmiany (…) wprowadzają całkiem przyjaźnie dla naszych kieszeni wyceniony model na zaskakująco wysoką orbitę wyrafinowania”. Dźwięk w jakości high-res wydaje się niezmiennie jedną z największych zalet modelu Audio-Techniki.

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7b

Japońskiej firmie udało się także zredukować wagę słuchawek i poprzez przeprojektowanie pałąka zwiększyć nie tylko wytrzymałość słuchawek, ale przede wszystkim poprawić wygodę korzystania ze sprzętu podczas dłuższych sesji. W testach „Audio Stereo” możemy przeczytać, że odbiorcy korzystający z bardziej konwencjonalnych słuchawek powinni być zadowoleni i otrzymują „najwyższej klasy walory brzmieniowe”, a ATH-MSR7b to „bardziej zbalansowana inkarnacja MSR7”.

Pełne testy można przeczytać tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: