Poprzedni
Następny

PULSE M – nowy bezprzewodowy głośnik multiroom od Bluesound

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Firma Bluesound wprowadza do oferty kompaktowy model PULSE M. Urządzenie doskonale uzupełnia ofertę funkcjonalnych głośników tego producenta. Łączy w sobie strumieniowe odtwarzanie muzyki z obsługą multiroom BluOS i czystym, dynamicznym brzmieniem. To wszystko sprawia, że PULSE M jest jednym z najbardziej wszechstronnych urządzeń w swojej klasie.

Bluesound PULSE M

PULSE M to bezprzewodowy głośnik multiroom, który charakteryzuje się nową, opatentowaną konstrukcją Omni-Hybrid™. Umożliwia ona wytworzenie przestrzennego, a przy tym dynamicznego i angażującego brzmienia. 360-stopniową scenę dźwiękową uzyskano dzięki przetwornikowi niskotonowemu o średnicy 5 ¼ cala i dwóm tweeterom o średnicy ¾ cala, które zostały zamontowane pod kątem 45° względem siebie.

Kompaktowa konstrukcja, potężne brzmienie

Podzespoły umieszczone są wewnątrz solidnej obudowy o wysokości 8 cali i eliptycznym przekroju. Przetworniki elektroakustyczne napędza „inteligentny” wzmacniacz współpracujący z procesorem DSP. Układ wzmocnienia charakteryzuje się mocą 80 W. Zakres dynamiki i przetwarzane pasmo częstotliwości są odpowiednio kontrolowane, aby zapewnić wyjątkowo czysty i bogaty dźwięk niemal pod każdym kątem.

Bluesound PULSE M

Doskonały do różnych systemów audio

Dookólne wytwarzanie dźwięku powoduje, że głośnik PULSE M nie ma problemów, aby wypełnić nim pomieszczenie, nawet jeśli wykorzystywany jest w pojedynkę. Model ten można jednak połączyć także w parę z drugim egzemplarzem głośnika PULSE M. Pozwala to stworzyć system stereofoniczny zapewniający szeroką sceną dźwiękową, nawet poza główną osią odsłuchu. Para głośników PULSE M może być również wykorzystana jako element bezprzewodowego kina domowego (jako głośniki efektowe). PULSE M może być także częścią systemu multiroom BluOS i współpracować z innymi kompatybilnymi urządzeniami w ramach nagłośnienia strefowego.

Bluesound PULSE M

Jedno urządzenie, wiele źródeł dźwięku

Dzięki kompatybilności z aplikacją BluOS Controller głośnik Bluesound PULSE M może odtwarzać muzykę z rozmaitych źródeł. Zapewnia ona dostęp do ponad 20 serwisów muzycznych. Wśród nich są m.in. Tidal, Qobuz, Spotify i Deezer. Możemy również słuchać jednego z tysięcy dostępnych internetowych programów radiowych z całego świata. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odtwarzać muzykę z posiadanych bibliotek muzycznych, wykorzystując połączenie Wi-Fi, Ethernet lub pamięć przenośną podłączoną do głośnika przez złącze USB-A.

Różnorodne opcje połączeniowe

Użytkownicy urządzeń Apple mogą odtwarzać audio strumieniowo np. z iPhone’a, iPada lub aplikacji iTunes dzięki funkcji AirPlay 2, podczas gdy użytkownicy innych urządzeń, np. pracujących w oparciu o system Android, mogą skorzystać z połączenia Bluetooth (z obsługą kodeka aptX HD).

Źródła dźwięku wymagające połączenia przewodowego możemy podłączyć za pomocą tzw. combo jacka 3,5 mm. Złącze to, w zależności od potrzeb użytkownika, może pełnić rolę połączenia analogowego lub cyfrowego optycznego. Z kolei miłośnicy słuchawek docenią możliwość odtwarzania audio z wykorzystaniem gniazda jack 3,5 mm lub standardu Bluetooth.

Bluesound PULSE M

Sterowanie nie tylko z aplikacji

Aplikacja BluOS Controller to nie jedyny sposób na sterowanie głośnikiem PULSE M. Wygodę obsługi zapewnia także dotykowy panel sterowania z czujnikiem zbliżeniowym. Znajduje się na nim 5 programowalnych przycisków. Zapewniają one szybki dostęp do wybranych list odtwarzania oraz programów radiowych. Dzięki kompatybilności z asystentami głosowymi, takimi jak Apple Siri, Amazon Alexa i Google Asystent, możliwe jest także sterowanie bez użycia rąk. Głośnik PULSE M możemy również wykorzystać w „inteligentnym” domu dzięki sterownikom dla rozwiązań takich jak Crestron, Control4, RTI, URC czy Lutron.

Stylowy design i komfort ustawienia

Głośnik PULSE M dostępny jest w satynowym czarnym lub białym wykończeniu z akustycznie przezroczystą „maskownicą” wykonaną z tkaniny. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że z łatwością zmieści się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Komfort ustawienia modelu PULSE M zapewniają opcjonalne akcesoria – uchwyt ścienny WM230 i stojak podłogowy FS230.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: