Poprzedni
Następny

Link2 – wszechstronny odtwarzacz strumieniowy Audio Pro w nowej odsłonie

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Szwedzka marka Audio Pro poszerzyła swoją ofertę produktową o nowy model Link2 – wszechstronny streamer muzyczny, dzięki któremu wzbogacisz swój system audio o funkcje sieciowe i zyskasz dostęp licznych do serwisów strumieniowych.

AudioPro Link 2

Funkcje sieciowe i multiroom

Audio Pro Link2 czerpie z zalet swojego poprzednika, modelu Link1, wprowadzając kolejne przydatne funkcjonalności. Ten wysokiej jakości streamer jest świetnym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy posiadany wzmacniacz zintegrowany nie jest wyposażony w funkcje sieciowe, a chcesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką np. z serwisów streamingowych.

Nowy model oferuje także wsparcie dla AirPlay 2 i Google Cast oraz integrację z autorską platformą Audio Pro Multiroom. Tym samym można przekształcić dowolny zestaw audio w część systemu multiroom, którym będziemy mogli zarządzać za pośrednictwem mobilnej aplikacji.

Liczne złącza

Odtwarzacze płyt i winyle cieszą się w ostatnich latach rosnącą popularnością. Taka tendencja zwiększa potrzebę połączenia starego sprzętu z nowoczesnym, bezprzewodowym systemem multiroom. Dlatego też projektanci, w porównaniu z poprzednim modelem, wyposażyli Link2 w większą liczbę złącz, co pozwala z łatwością dodać Wi-Fi dla szerszej gamy urządzeń Hi-Fi. Link2 ma wejście i wyjście RCA, złącze koaksjalne, optyczne, Ethernet oraz port USB. Zapewnia też łączność bezprzewodową przez Wi-Fi i Bluetooth, dając użytkownikowi pełną swobodę i elastyczność.

AudioPro Link 2

„W czasach, gdy coraz większy nacisk kładzie się na przedłużanie żywotności wszystkiego, co się kupuje – mając na celu nie obciążanie środowiska bardziej niż to konieczne – Link2 to właściwy produkt odpowiadający na te zapotrzebowania. Dzięki temu naprawdę inteligentnemu rozwiązaniu możesz ponownie wykorzystać swój stary zestaw stereo, zamiast go wyrzucać, gdy zainwestowałeś w nowe głośniki” – wyjaśnił Jens Henriksen, CCO w Audio Pro.

Programowalne przyciski

Link2 wyposażono również w ulepszoną funkcję z programowalnymi przyciskami, która została dobrze przyjęta w innych aktualizowanych modelach wprowadzanych przez Audio Pro. Wystarczy kliknąć i przytrzymać dowolny z czterech przycisków na górnym panelu głośnika, aby zapisać np. listy odtwarzania czy ulubione programy radiowe, zapewniając sobie do nich szybki dostęp, bez konieczności sięgania po smartfon czy tablet. Z kolei port USB umożliwia łatwe odtwarzanie muzyki zgromadzonej na pamięci USB lub bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego.

AudioPro Link 2

Dostępność

Odtwarzacz strumieniowy Audio Pro Link2 będzie dostępny w sprzedaży w salonach Top Hi-Fi & Video Design od pierwszej połowy listopada br. Poglądowa cena tego urządzenia to 1499 zł.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: