Poprzedni
Następny

Produkty firmy Lehmannaudio z nagrodami w Niemczech

Firma Lehmannaudio oferuje hi-endowe produkty dla wymagających melomanów. W ostatnich tygodniach zdobyły one cztery prestiżowe nagrody przyznawane przez czołowe niemieckie magazyny branżowe. Wśród docenionych urządzeń znalazły się – Linear II, Linear D MKII, a także Jubilee Decade.

Lehmannaudio Linear IILinear II został zwycięzcą plebiscytu Goldenes Ohr 2022 według niemieckiego magazynu „Audio” w kategorii wzmacniaczy słuchawkowych. Jest to ulepszona wersja modelu Linear, która gwarantuje jeszcze lepszą jakość przetwarzanego sygnału. Umożliwia precyzyjną reprodukcję dźwięku przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń. Dzięki temu urządzeniu nawet długie sesje odsłuchowe będą niezwykłą przyjemnością. Nie tylko podczas słuchania muzyki za pomocą jednej lub dwóch par słuchawek, ale także po podłączeniu do aktywnych głośników lub wzmacniacza mocy, model Linear II zapewnia najwyższą wydajność.

Goldenes Ohr 2022 - AUDIO

Z kolei model Decade Jubilee miał łącznie aż sześć bardzo pozytywnych recenzji i otrzymał dwie nagrody – od magazynu „LP” i „FIDELITY Magazine”. Jest to przedwzmacniacz gramofonowy, który wznosi odtwarzanie płyt winylowych na zupełnie nowy poziom. Został wyposażony w pasywny układ korekcji RIAA, znany z modelu Silver Cube, dla zapewnienia zniewalającej reprodukcji muzyki. Dzięki dostępnym opcjom personalizacji, nawet najbardziej egzotyczne przetworniki znajdą w Decade Jubilee idealnego „partnera”. Co ważne, urządzenie jest łatwe w obsłudze – z wszystkich ważnych funkcji można wygodnie korzystać dzięki przełącznikom dostępnym na panelu przednim.

Decade-Jubilee

Model Linear D MKII to zwycięzca plebiscytu Goldenes Ohr 2022 według cenionego niemieckiego magazynu „Stereoplay”, również w kategorii wzmacniaczy słuchawkowych. Linear D w wersji MKII udowadnia, że zawsze jest miejsce na ulepszenia. Jego cyfrowo-analogowy przetwornik najnowszej generacji oraz gruntownie zmodyfikowana sekcja analogowa pozwalają doświadczyć zupełnie nowych wrażeń podczas słuchania ulubionej muzyki – gęsia skórka gwarantowana.

Goldenes Ohr Stereoplay 2022

Sprzęt firmy Lehmannaudio dostępny jest na stronie tophifi.pl, a także w ogólnopolskiej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu sprzedaży, gdzie w miłej atmosferze możesz przetestować wybrane modele niemieckiego producenta w połączeniu odpowiednio dobranymi komponentami. Obecni na miejscu specjaliści chętnie pomogą Ci podjęciu odpowiedniej decyzji zakupowej i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.

Linear DPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: