Poprzedni
Następny

Postaw i podziwiaj – standy do telewizorów Loewe za 1 zł

Wysokiej klasy telewizor powinien nie tylko zapewniać idealny obraz, ale też doskonale się prezentować w domowym salonie. Pomaga w tym dedykowany stand, który podreśla atrakcyjny design telewizora. Tego typu akcesoria do swoich telewizorów oferuje firma Loewe. Teraz przy zakupie objętego promocją modelu Loewe lub We. by Loewe możesz nabyć odpowiednio dobrany stand za 1 zł! Wszystkie zestawy promocyjne znajdziesz TUTAJ.

Loewe postaw i podziwiaj

Designerskie wielkoekranowe telewizory Loewe to gwarancja wyjątkowej jakości obrazu, połączonej z nietuzinkowym designem i solidnym wykonaniem „Made in Germany”. Potwierdzeniem wysokiego standardu wykonania i wyjątkowości telewizorów Loewe są wyróżnienia przyznawane przez specjalistów z branży wzorniczej. Wiele z modeli znajdujących się w ofercie firmy Loewe może pochwalić się m.in. nagrodami iF Design Award czy Red Dot Design Award, nie wspominając o wysokich ocenach w testach publikowanych w branżowej prasie i na portalach internetowych z całego świata.

W naszej promocji, przy zakupie wybranego telewizora Loewe lub We. by Loewe, możesz dokupić za 1 zł dopasowaną do niego podstawę podłogową lub szafkową (rodzaj i model standu dostępnego w promocyjnej cenie zależy od zakupionego telewizora). Taki dodatek jeszcze bardziej uwydatni oryginalne wzornictwo telewizora niemieckiego producenta, a przy tym zwiększy komfort oglądania ulubionych filmów, seriali czy programów telewizyjnych.

Sprawdź zestawy objęte promocją

Floor stand motor

77-calowy model z podstawą sterowaną z pilota

Największym z modeli dostępnych w promocji jest 77-calowy telewizor Loewe bild s.77. Przy jego zakupie za symboliczną „złotówkę” możesz nabyć podstawę podłogową Loewe floor stand motor lub stołową – table stand motor. Każda z nich ma wbudowany silnik, który napędza mechanizm pozwalający na obracanie telewizora. Obrót sterowany jest zdalnie – za pomocą pilota Loewe assist.

Duży, 77-calowy ekran w połączeniu z bogatą funkcjonalnością i panelem OLED zapewniają najwyższy komfort oglądania. Z łatwością dostrzeżemy nawet najmniejsze detale odtwarzanego obrazu i będziemy mogli cieszyć się niesamowitą rozpiętością tonalną – od najgłębszej czerni, aż po krystalicznie czystą biel. Loewe bild s.77 to zdobywca nagród iF Design Award 2021 i Red Dot Design Award 2021, co tylko potwierdza jego wyjątkowość.

s.77 + table stand motor

Telewizory bild i z podstawami podłogowymi za 1 zł

Akcją promocyjną zostały również objęte telewizory z serii bild i, w tym największy, 65-calowy model. Do wyboru są dwie opcje zakupowe – bild i.65 z soundbarem klang bar i lub bez niego. Do każdej z nich możesz nabyć za 1 zł podstawę floor stand flex. Jest to designerski stand podłogowy, wyposażony w prowadnicę kabli, dzięki której możesz ukryć wykorzystywane okablowanie, a tym samym sprawić, że cała instalacja audio-wideo będzie prezentować się w pomieszczeniu niezwykle estetycznie i stylowo. Rura nośna w tym standzie zamocowana jest do podstawy pod kątem, co wywołuje efekt unoszenia się telewizora. W przypadku standardowego mocowania dostępne są dwie wysokości montażowe do wyboru.

To nie wszystko! Stand ma w zestawie adapter pozwalający na wygodne zamocowanie opcjonalnego soundbara Loewe klang bar5 mr. Element ten możesz wykorzystać również jako półkę na akcesoria. Co bardzo praktyczne, floor stand flex ma obrotową konstrukcję. Rozwiązanie to pozwala na łatwą zmianę ustawienia ekranu telewizora w poziomie. Półka (lub zainstalowany na statywie soundbar) obraca się wraz z telewizorem.

Loewe_bild_i_lifestyle_1 + flex

Nieco mniejsze modele, bo 55-calowy bild i.55 i 48-calowy bild i.48 możesz nabyć wraz z podstawą floor stand universal, oczywiście, dopłacając za nią tylko 1 zł. Jest to stylowy stand podłogowy, w którym, podobnie jak w modelu floor stand flex, rura nośna umożliwia ukrycie okablowania wykorzystywanego do podłączenia telewizora do innego sprzętu audio i audio-wideo, np. dekodera telewizji satelitarnej/kablowej, soundbara czy amplitunera.

Loewe bild i.55 i bild i.48 to – podobnie zresztą jak model bild i.65telewizory OLED, które wyróżniają się atrakcyjnym designem, a przy tym mogą zapewnić obraz w jakości, która gwarantuje prawdziwą ucztę dla oczu – z naturalnymi barwami, doskonałym kontrastem, a wszystko przy zachowaniu szerokich kątów widzenia. Również modele z serii bild i zostały nagrodzone w plebiscytach iF Design Award i Red Dot Design Award za 2021 rok.

Loewe Floor_Stand_Universal

Telewizory We. by Loewe ze standem za 1 zł

Podstawę podłogową floor stand universal możesz też nabyć za 1 zł przy zakupie telewizora marki We. by Loewe, a konkretnie wielkoekranowego modelu We. SEE 55. Z kolei do 50-calowego We. SEE 50 za 1 zł dokupisz podstawę podłogową floor stand c. Jest to solidna, obrotowa konstrukcja wykonana z chromowanego aluminium, która pozwala na ukrycie okablowania poprowadzonego do telewizora, co znacznie zwiększa estetykę instalacji audio-wideo.

We. SEE floor stand c

We. SEE 55 i We. SEE 50 to telewizory LCD z podświetleniem Edge-LED, trybem HDR, technologią Dolby Atmos i Dolby Vision, a przy tym wyróżniające się intuicyjną obsługą. Design 360 stopni sprawia, że telewizory We. SEE są wyjątkowe z każdej strony. Istotnym elementem projektu jest tutaj koncepcja kolorystyczna, która podkreśla nietuzinkowość danego modelu. W modelach z ekranami o przekątnych 55 i 50 cali krawędzie i górna część tyłu obudowy są czarne matowe, z kolei dolna część, obudowa głośnika, a także fabryczna podstawa TV pozostają kolorowe. Modele We. by Loewe również nie umknęły uwadze specjalistów od designu – otrzymały wyjątkową w branży wzorniczej nagrodę, bo iF Gold Award 2021.

Loewe bild c.43 także objęty akcją promocyjną

Podstawę floor stand c możesz zakupić za 1 zł także przy zakupie 43-calowego modelu firmy Loewe z serii bild c, który doskonale sprawdzi się np. w niewielkim salonie. W telewizorach z serii bild c znajdziemy wiele przydatnych funkcji i rozwiązań technicznych przyjaznych użytkownikowi. To zasługa m.in. nowego chassis SL7, autorskiego systemu operacyjnego os7 oraz odświeżonego ekranu startowego. Loewe bild c.43 to telewizor LCD Ultra HD z krawędziowym podświetleniem LED. Wyjątkowej jakości obraz zapewnia obsługa zaawansowanych trybów przetwarzania obrazu, w tym trybu HDR Dolby Vision.

Loewe c.43 floor stand c

Akcja promocyjna trwa od 4 do 31 kwietnia 2022 r. we wszystkich salonach Top Hi-Fi & Video Design. Zachęcamy do wizyty w najbliższym salonie, gdzie można osobiście przekonać się o możliwościach technicznych i funkcjonalnych sprzętu audio-wideo firmy Loewe. Regulamin promocji jest dostępny TUTAJ, a więcej informacji o zestawach objętych promocją znajdziesz na tophifi.pl.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: