Poprzedni
Następny

[Wideo] Podpowiadamy jak wymienić igłę w gramofonie z wkładką z serii VM95

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Japońska Audio-Technica wprowadzając nowe, odświeżone wkładki z serii VM95 zrewolucjonizowała świat analogowego grania. Dzięki unifikacji korpusu możemy w łatwy sposób oraz co najważniejsze – samodzielnie, wymienić igłę. Jest to bardzo ważna kwestia, gdy nasza obecna ulegnie zużyciu, przypadkiem ją uszkodzimy lub zechcemy przejść na model z wyższej półki. W dzisiejszym krótkim materiale pokazujemy Wam jak to zrobić, na przykładzie bardzo cenionego gramofonu Teac TN-3B.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Podpowiadamy jak czyścić płyty winylowe, gramofonowe | Poradnik Top Hi-Fi

Najpopularniejsze gramofony 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Akcesoria do gramofonu - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę | Poradnik


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: