Poprzedni
Następny

Pobudź wyobraźnię z serią Imagine. Zestawy w promocyjnych cenach

PSB Speakers to kanadyjski producent kolumn głośnikowych cenionych m.in. za swoją muzykalność i wyrównane przetwarzanie poszczególnych pasm częstotliwości. Potwierdzeniem tych cech są głośniki z serii Imagine, które aktualnie można nabyć w niższych cenach. Wystarczy zdecydować się na jeden z zestawów przygotowanych przez Ekspertów Dobrego Brzmienia.

Pobudź wyobraźnię z serią Imagine. Zestawy w promocyjnych cenach

Serię Imagine tworzą dwa modele podłogowe (mniejszy X1T i większy X2T), jeden podstawkowy (XB) oraz głośnik centralny (XC). Każdy z nich wykorzystuje zaawansowane rozwiązania techniczne, co wprowadza głośniki na nowy poziom realizmu brzmienia.

Zestawy z tymi kolumnami są teraz oferowane w niższych, promocyjnych cenach – wszystkie propozycje zobaczysz TUTAJ. Promocja obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie w naszych salonach. Natomiast jeżeli chciałbyś zakupić zestaw z kolumnami PSB Imagine, który nie jest widoczny na naszej stronie, to prosimy o kontakt z wybranym salonem – w takiej sytuacji przygotujemy indywidualną wycenę.

Ciekawą propozycją jest system stereo składający się z elektroniki Rotela – wzmacniacza A11 Tribute i odtwarzacz CD11 Tribute – oraz kolumn podłogowych Imagine X1T. Takie połączenie daje idealny balans między jakością dźwięku, funkcjonalnością i ceną. Użytkownik z pewnością może liczyć na wiele radości z odsłuchu. Jest to zasługa m.in. uniwersalnego brzmienia, dzięki któremu zestaw ten nadaje się do odtwarzania muzyki w różnych gatunkach.

Seria kolumn głośnikowych Imagine jest efektem wieloletnich badań akustycznych, prowadzonych przez PSB w kanadyjskim Narodowym Instytucie Badawczym (NRC). Zebrane przez lata informacje pozwoliły inżynierom poznać, jak ludzie słyszą muzykę i co jest dla nich najważniejsze podczas odsłuchu. Rezultatem prac prowadzonych nad linią Imagine X są cztery konstrukcje, które w doskonały sposób łączą zaawansowane możliwości i atrakcyjną cenę.

Zestawy objęte promocją możesz sprawdzić w praktyce, odwiedzając jeden z naszych salonów i przy okazji zasięgnąć porady specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: