Poprzedni
Następny

Phantom REACTOR już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Phantom REACTOR

Dwa ultrakompaktowe głośniki Devialeta wchodzące w skład serii Phantom REACTOR doczekały się swojej premiery na polskim rynku. Phantom REACTOR 600 i Phantom REACTOR 900 urzeczywistniają najnowsze możliwości z zakresu inżynierii dźwięku oraz stanowią kolejny krok w wizji francuskiej firmy, aby jak najlepiej oddać emocjonujące brzmienie dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Dźwięk bez kompromisów

Devialet serią Phantom REACTOR zdołał po raz kolejny wynieść jakość dźwięku na zupełnie nowy poziom. Model Phantom REACTOR 900 pozostaje jedynym tak ultrakompaktowym głośnikiem, który dzięki mocy sięgającej 900 W jest w stanie zapewnić maksymalny poziom ciśnienia dźwięku wynoszący 98 dB. Trzy lata badań w dziedzinie akustyki oraz mechaniki inżynierii zaowocowały dwoma konstrukcjami, które odtwarzają dźwięk zgodnie z zamierzeniami artysty: bez zniekształceń, zbędnych szumów i ze wszystkimi szczegółami – po prostu czysta reprodukcja dźwięku.

Phantom REACTOR

Urządzenia Devialeta zostały precyzyjnie zaprojektowane, zarówno pod względem technicznym, jak i konstrukcyjnym – wszystko po to, aby dostarczyć jak najbardziej optymalne brzmienie. Niewielka budowa o kształcie kuli z doskonałą formą akustyczną, dwa głośniki niskotonowe, pracujące w układzie push-push, które dzięki ekstremalnemu skokowi membrany gwarantują ultragłęboki dźwięk. Dzięki unikalnym rozwiązaniom inżynieryjnym Phantom REACTOR oferuje słuchaczowi najwyższą formę dźwięku w kompaktowej konstrukcji, bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie szeroko pojętej jakości.

Dwa nowe modele

Czterokrotnie mniejsze niż ikoniczny Phantom (klasyczny Phantom, Silver Phantom i Gold Phantom, teraz połączone w serię zwaną Phantom Premier); Phantom REACTOR ma objętość 3 l i waży 4,3 kg. 219 mm (długość) x 157 mm (szerokość) x 168 mm (wysokość), to wystarczająco niewiele, aby móc trzymać je w jednej ręce, ale mogą grać tak głośno, jak orkiestra symfoniczna grająca z pełną mocą. Dostarczają niewiarygodny dźwięk - od infradźwięków o częstotliwości 18 Hz (tak jakby subwoofer pracował w pokoju) do precyzyjnych wysokich tonów o częstotliwości 21 kHz. Fenomenalna amplituda dźwięku bez zniekształceń, podbarwień lub szumu tła dzięki unikatowej technice opracowanej przez Devialeta.

Phantom REACTOR

Phantom REACTOR jest urządzeniem w stylu „plug and play”. Obydwa modele oferują szeroki zakres łączności – mogą być obsługiwane bezprzewodowo, co jest zasługą łączności Bluetooth, i z poziomu dedykowanej ku temu aplikacji. Konstrukcje zapewniają stabilne połączenie UPnP i możliwość podłączenia poprzez analogowe oraz optyczne złącza jack. Ponadto Phantom REACTOR umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki bezpośrednio na głośniku za pomocą usługi Spotify Connect i jest kompatybilny z aplikacją Airplay.

4x mniejszy dzięki wiodącym innowacjom technicznym

Od początku swojej działalności Devialet nieustannie pracuje nad miniaturyzacją projektowanych wynalazków i tworzeniem produktów przystępnych dla nowych odbiorców. Miniaturyzacja modelów Phantom REACTOR powinna być techniczną niemożliwością, lecz okazała się możliwa dzięki nieubłaganej pasji i zaangażowaniu stu inżynierów francuskiej firmy, którzy nieustannie podważali ustalone konwencje, stopniowo wprowadzając kolejne innowacje. Jedenaście dodatkowych patentów przyczyniło się do powstania nowych, niezwykle przełomowych konstrukcji o ultrakompaktowej budowie, do tego w przystępnej cenie.

Phantom REACTOR

W skład przełomowych innowacji Devialeta, jeszcze bardziej udoskonalonych i wbudowanych w modele Phantom REACTOR należą:

  • Analog Digital Hybrid (ADH), najważniejsza innowacja Devialeta w amplifikacji dźwięku, łączy wyrafinowanie wzmocnienia analogowego Class A z mocą i kompaktowością cyfrowej techniki Class D;
  • Speaker Active Matching (SAM), matematyczny model, który zapewnia perfekcyjną kontrolę głośników i wysoką wierność akustyczną modelu Phantom REACTOR;
  • Heart Bass Implosion (HBI), rewolucyjne rozwiązanie akustyczne, które emituje dźwięk niskich tonów z fenomenalną głębią i fizycznym oddziaływaniem;
  • Active Cospherical Engine (ACE), sferyczna konstrukcja i perfekcyjna forma akustyczna pozwalają odtwarzać dźwięk i emitować jego energię liniowo we wszystkich kierunkach.
Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: