Poprzedni
Następny

Peachtree Audio nova300 już w Top Hi-Fi & Video Design

Peachtree podbiło serca miłośników czystego brzmienia w prawdziwie amerykańskim stylu. Najnowszy wzmacniacz zintegrowany nova300 jest tego najlepszym dowodem. Niskoszumowy DAC, który skutecznie eliminuje jiter i doskonale radzi sobie z plikami w standardzie DSD, sprawia, że urządzenie sprawdza się w odtwarzaniu sygnału pochodzącego z praktycznie każdego źródła audio. Natomiast układ ICEPower, dający 300W na kanał, zapewnia mocne, klarowne brzmienie, idealnie wycelowane w potrzeby współczesnych użytkowników. Teraz poczuć je mogą również klienci Top Hi-Fi & Video Design.

Peachtree Audio Nova300

Prawdziwy multiinstrumentalista

Słowem-kluczem do najnowszego wzmacniacza zintegrowanego Peachtree Audio jest jego wszechstronność. Zastosowany w modelu wzmacniacz ICEpower sprawia, że nova300 bez problemu obsłuży nawet wymagające głośniki, dając wyjątkowo czyste brzmienie bez względu na podpięte do niego urządzenie.

Peachtree Audio Nova300

Świetnie oceniany DAC ES9018K2M SABRE 32 bez problemu radzi sobie z obsługą formatów high-res aż do: PCM (384 kHz/32 bity) i DSD (5,2 MHz), co sprawia, że mamy do czynienia z urządzeniem wręcz uniwersalnym pod względem kooperacji z źródłami dźwięku. Jej jakość podkreśla asynchroniczny port USB, pozwalający na łatwe przewodowe podłączenie komputera. Urządzenie jednak równie dobrze sprawdza się we współpracy z analogowymi źródłami dźwięku – co akcentuje choćby obecność przedwzmacniacza gramofonowego MM. Efekt tej współpracy to wręcz wzorcowa dynamika brzmienia, eliminacja jitteru, niskoszumowa charakterystyka pracy oraz imponujący stosunek sygnał/szum na poziomie 111dB.

Stworzony do nowoczesnej technologii

Wzmacniacz Peachtree Audio nova300 to bardzo dobry przykład multifunkcjonalności. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, tryb Home Theater Bypass (który ułatwia integrację urządzenia z amplitunerem AV lub wielokanałowym przedwzmacniaczem/ procesorem), wzmacniacz słuchawkowy, liczne wejścia optyczne i koncentryczne czy funkcja LOOP, pozwalająca na podłączenie zewnętrznego bufora lampowego lub korektora, pokazują, w jak wielu sytuacjach urządzenie to okaże się dla nas wręcz nieodzownym. Nie wspominając o łatwości, z jaką przychodzi podłączenie do niego urządzeń pracujących pod systemem iOS.

Peachtree Audio Nova300

Wszystko to sprawia, że nova300 jasno i bez kompromisów wyznacza kierunek, w jakim zmierza zainteresowanie użytkowników systemów audio. Ci oczekują przede wszystkim sprawnej komunikacji z cyfrowym sprzętem i czystego, nowoczesnego brzmienia. I na tym polu nowy model Peachtree Audio nie ma sobie równych.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: