Poprzedni
Następny

Pioneer publikuje aktualizacje dla Chromecast

Japoński producent elektroniki udostępnił aktualizacje dla 21 modeli urządzeń produkowanych od 2016 roku. Dzięki temu zyskają one pełną funkcjonalność w ramach wbudowanego Chromecast.

Pioneer N-30AE
Na zdjęciu odtwarzacz sieciowy Pioneer NS N-30AE – jeden z modeli objętych aktualizacją

Uaktualnieniem objęto 21 modeli sygnowanych oznaczeniem Chromecast built-in, które wyprodukowano w 2016 roku lub później. Pozwala ono na skomunikowanie urządzeń Pioneer poprzez Wi-Fi (5 GHz/2.4 GHz) z urządzeniami mobilnymi, działającymi pod systemami iOS i Android, Chromebookiem oraz przeglądarkami Chrome (w systemach MAC OS, Windows i Linux).

Dzięki aktualizacji posiadacze urządzeń Pioneer zyskają teraz możliwość odtwarzania muzyki, podcastów, audycji i innych materiałów, do tej pory zamkniętych w obrębie smartfona, tabletu lub komputera. Wystarczy intuicyjna w obsłudze aplikacja.  

Chromecast

Chromecast to przełomowe rozwiązanie Google, które pozwoliło w rewolucyjny sposób skomunikować ze sobą sprzęt audio-video z urządzeniami mobilnymi i komputerami. Prosta aplikacja, która pozwala wyświetlać treści z urządzeń mobilnych i przeglądarki Chrome, oraz Wi-Fi, pozwalają na przesyłanie dźwięku i obrazu w jakości, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Właśnie dołączają do nich posiadacze 21 modeli marki Pioneer.

Aktualizacją objęto modele:
SC-LX901, SC-LX801, SC-LX701, SC-LX501, VSX-1131, VSX-932, VSX-832, VSX-831, VSX-S520D, VSX-S520, SX-S30DAB, NC-50DAB, N-30AE, FS-W50, FS-W40, XC-HM86D, X-HM86D, X-HM76D, X-HM76, MRX-5 oraz MRX-3

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: