Poprzedni
Następny

Październik na HBO GO: gorące premiery

Na razie październikowa pogoda bardziej przypomina pierwsze dni wiosny, więc warto wykorzystać czas na porządne dotlenienie organizmu. Dobra aura jednak kiedyś się skończy, a w pogodzeniu się z ponurą jesienią pomoże nam kino domowe i oferta HBO GO, która pęka w szwach od interesujących nowości. Na co warto zawiesić oko w tym miesiącu?

Telewizor Loewe bild v

„Pomoc”

To brytyjski dramat obyczajowy, który podejmuje bardzo ważny temat braku empatii wobec chorób, które zmieniają życie nie tylko chorych, ale i całego ich otoczenia. Jego bohaterką jest Sarah, młoda kobieta, która przez całe swoje życie czuje, że nigdzie nie pasuje i w tym przekonaniu utwierdza ją jej własna rodzina. Kiedy w końcu trafia do pracy w liverpoolskim domu opieki, niespodziewanie odkrywa w sobie dar do nawiązywania kontaktów z mieszkańcami placówki – szczególnie tymi najtrudniejszymi. Jedną z najbliższych więzi buduje z 47-letnim mężczyzną, który choruje na Alzheimera i jego stan pogarsza się z dnia na dzień. Kiedy wydaje się, że pacjent powoli zaczyna odzyskiwać spokój, przez obojgiem pojawia się kolejne wyzwanie – pandemia koronawirusa, która próbuje zniszczyć efekty ich wspólnej pracy.

„Plotkara”

Pamiętacie emitowany w latach 2007-2012 serial młodzieżowy pt. ,,Plotkara”? To swoiste połączenie ,,Dynastii’’, ,,Beverly Hills” i ,, Wrednych dziewczyn’’ doczekało się swojego reboota!

Akcja nowej produkcji pod tym samym tytułem rozgrywa się dziewięć lat po wydarzeniach znanych z pierwowzoru i przedstawia losy nowej generacji bogatych nowojorskich nastolatków z prywatnych szkół. Oczywiście nie brakuje tu plotek, intryg i spisków. Gotowi na powrót do przeszłości?

„Zwierzęta nocy”

Ten film z 2016 roku łączy w sobie melodramat i dreszczowiec. Główne role zagrali tu Amy Adams i Jake Gyllenhaal. Adams wciela się we właścicielkę galerii sztuki, która otrzymuje w prezencie od byłego męża (Gyllenhaal) manuskrypt jego książki. W miarę czytania, z przerażeniem odkrywa, że w oficjalnie zadedykowanym jej thrillerze jest mnóstwo odniesień do ich wspólnego życia, które zakończyła 15 lat wcześniej i są tam również ogromne pokłady nienawiści. Z każdej strony książki sączy się żądza zemsty za coś, co kobieta zrobiła przed laty. Im dalej w powieść, tym bardziej Susan zatraca kontakt z rzeczywistością, na nowo analizując wszystkie ważne życiowe decyzje, które podjęła w przeciągu ostatnich kilkunastu lat.

„Być jak James Bond”

Wraz z entuzjazmem związanym z premierą nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda, wśród fanów zaczęła narastać nostalgia wynikająca z faktu, że to już ostatni raz, kiedy zobaczymy w roli 007 Daniela Craiga. Na otarcie łez polecamy dokument ,,Być jak James Bond”, który jest bardzo wnikliwym i osobistym podsumowaniem 15 lat Craiga w bondowskim świecie i tego, w jaki sposób ten stworzony przez Iana Fleminga świat wpłynął na jego życie – zawodowe i prywatne.

„Głębia strachu”

Gotowi na bardzo głębokie zanurzenie? ,,Głębia strachu’’ to zeszłoroczny thriller science-fiction z Kirsten Stewart i Vincentem Casselem w rolach głównych. Historia śledzi grupę naukowców, która utknęła w zniszczonej przez trzęsienie ziemi podwodnej stacji badawczej na dnie Rowu Mariańskiego, 11 kilometrów pod powierzchnią wody. Kiedy badacze próbują wymyślić sposób na ratunek, okazuje się, że nie są na dnie oceanu sami, a KTOŚ lub COŚ śledzi każdy ich ruch.

„Kamień, papier i nożyce”

Ten argentyński thriller – nagrodzony 4 narodami na gali Fantaspoa International Fantastic Film Festival – opowiada o rodzeństwie, które niedawno pochował ojca. Kiedy zaczynają godzić się z faktem, że ten odszedł i układają swoje życie na nowo, zamieszkując w jego domu, z którym mają mnóstwo wspomnień, niespodziewanie z Hiszpanii wraca ich siostra, która domaga się natychmiastowej spłaty jej części spadku po zmarłym. Wściekli i zdeterminowani, by zatrzymać dom, Jezus i Maria José zaczynają pogrywać z nią w niebezpieczną grę, która przypomina Kamień-Papier-Nożyce.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: