Poprzedni
Następny

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Rzeszowie

Top Hi-Fi & Video Design w Rzeszowie

Top Hi-Fi & Video Design rozszerza swoją ogólnopolską działalność o kolejny specjalistyczny salon audio-video. Już w czwartek 12 marca otworzymy siedemnasty salon w Polsce z logo naszej marki. Najnowszy sklep będzie pierwszym  salonem Top Hi-Fi & Video Design na Podkarpaciu. 

Siedziba najnowszego salonu znajduje się przy ulicy ul. Reformackiej 1/2 nieopodal muzycznego serca miasta, czyli Filharmonii Podkarpackiej im. A. Malawskiego. Rzeszowski oddział Top Hi-fi & Video Desgn to pierwsze tego typu miejsce na muzycznej mapie stolicy Podkarpacia, w którym klienci będą mogli zobaczyć i odsłuchać urządzenia oferowane przez cenionych światowych producentów, także ze świata high-endu.

Z okazji otwarcia salonu w stolicy Podkarpacia przygotowaliśmy szereg ofert specjalnych dostępnych tylko w tej placówce, a cały asortyment będzie dostępny w systemie sprzedaży ratalnej 50 rat 0%.

Zestaw Bowers & Wilkins 685 S2 i Yamaha MCR-N670

Każdy salon Top Hi-Fi & Video Design dysponuje specjalnie przygotowaną salą odsłuchową, w której przed dokonaniem zakupu można posłuchać urządzeń takich marek jak Yamaha, Bowers & Wilkins, Rotel, Devialet, Hegel, AVM, Luxman i wielu innych. Nie inaczej będzie w Rzeszowie. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę, a nasi doradcy przygotują sprzęt i będą służyć klientom swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W salonie znajduje się strefa poświęcona miniwieżom, gdzie na klientów czeka dedykowana ekspozycja  m.in. kultowych modeli  PianoCraft marki Yamaha, specjalna sekcja poświęcona systemom multiroom Yamaha, Bluesound oraz ekspozycja dla wysokiej klasy, nowoczesnych urządzeń serii Formation marki Bowers & Wilkins.

Bowers & Wilkins Formation

Ponadto odwiedzający nasz salon mogą liczyć na szeroki wybór słuchawek znanych i cenionych firm m.in. Audio-Technica, Audeze, AudioQuest czy Koss.

W Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Reformackiej 1/2  na klientów będą czekać też klasyczne systemy stereo oparte zarówno na wzmacniaczach zintegrowanych, jak i dzielonych, zestawy głośnikowe, głośniki aktywne i Bluetooth, systemy kina domowego, soundbary oraz liczne akcesoria audio.

Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu, gdzie nasi specjaliści czekają na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00, a także w soboty od 10:00 do 15:00. Telefon do salonu w Rzeszowie to 17 789 19 89.

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: