Poprzedni
Następny

Nowe funkcjonalności w BluOS

Bluesound to pierwszy bezprzewodowy, cyfrowy system multiroom, który jest w pełni kompatybilny z plikami wysokiej rozdzielczości. Jego projektanci udostępnili najnowszą wersję oprogramowania, wprowadzając nowe rozwiązania i jeszcze bardziej rozszerzając funkcjonalność systemu Bluesound.

Nowe funkcjonalności w BluOS

Lenbrook International, firma stojąca za stworzeniem bezprzewodowej platformy BluOS do przesyłania dźwięku wysokiej jakości, ogłosiła dziś wydanie nowej aplikacji BluOS na komputery z systemami Windows i MacOS. Sterownik BluOS został przeprojektowany i udoskonalony. Dzięki nowemu, nowoczesnemu wyglądowi oraz funkcjom, które usprawniają sterowanie muzyką na komputerach i urządzeniach mobilnych, muzyka w domu staje się bardziej płynna niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowy interfejs zapewnia szybki i łatwy dostęp do menu, w którym użytkownicy mogą przeglądać swoje lokalne biblioteki muzyczne, strumieniować usługi muzyczne, spersonalizowane listy odtwarzania i wiele więcej w jednym miejscu.  Menu urządzenia zostało przeprojektowane w celu nadania priorytetu najważniejszym kontrolkom i przyciskom grupującym pomieszczenia. Uproszczony tryb przeglądania ułatwia wyszukiwanie albumów, wykonawców i utworów.

Nowe funkcjonalności w BluOS

W nowej aplikacji elementy sterujące są wyraźniejsze,  a intuicyjność interfejsu pozwala użytkownikom skupić się na muzyce. Głośniki bezprzewodowe z systemem BluOS można teraz dowolnie konfigurować, a użytkownicy mogą tworzyć grupy dla określonych pomieszczeń.Ustawienia audio można dostosować do każdego urządzenia za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu użytkownicy mogą dostroić dźwięk do swoich preferencji. Menu ma czysty i spójny wygląd, a wszystkie elementy wizualne zostały ulepszone, aby poprawić czytelność.

Nowe funkcjonalności w BluOS

Nowe, wbudowane w aplikację,  narzędzie udostępniania muzyki umożliwia użytkownikom integrację bibliotek muzycznych przechowywanych na komputerze lub dysku NAS. Udostępnianie dużych kolekcji muzycznych w systemie BluOS działa jak każdy inny protokół udostępniania plików, dzięki czemu użytkownicy mogą porządkować swoją muzykę za pomocą folderów i tagów, przeciągać je do narzędzia udostępniania i przeglądać bibliotekę muzyczną za pomocą aplikacji. Posiada również wbudowaną obsługę odtwarzania DSD, pozwalając kolekcjonerom muzyki cieszyć się ich ulubionymi nagraniami w formacie wysokiej rozdzielczości.

W połączeniu z popularnymi systemami automatyki domowej aplikacja komputerowa oferuje technologie platformowe, które ułatwiają niestandardowym integratorom i instalatorom tworzenie i kompletnych systemów muzycznych na miejscu za pomocą laptopa. Nowa, osobna aplikacja BluOS CI Utility jest również dostępna do pobrania, co ułatwia instalatorom bezproblemową integrację urządzeń z systemem BluOS i mapuje funkcje inteligentnych kontrolerów domowych innych firm, takich jak Lutron Pico Remote for Audio, czy iPort Surface Mount.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: