Poprzedni
Następny

Cyfrowy wzmacniacz sieciowy NAD D 7050 teraz z obsługą Spotify Connect

NAD Electronics, znany i ceniony producent zaawansowanych urządzeń audio i wideo, udostępnił najnowszą wersję oprogramowania. Po jej zainstalowaniu użytkownicy cyfrowego wzmacniacza sieciowego D 7050 Direct Digital zyskają dostęp do usługi Spotify Connect. Dzięki temu posiadacze kont Spotify Premium będą mogli łatwo zarządzać muzyką udostępnioną w serwisie i jednocześnie zyskają możliwość odtwarzania milionów utworów. 

Wzmacniacz NAD D 7050 umożliwia obsługę Bluetooth i AirPlay

NAD D 7050 Direct Digital jest niezwykle wszechstronną konstrukcją. Urządzenie w jednej obudowie łączy najnowsze rozwiązania ze świata audio: zaawansowaną, autorską technikę NAD Direct Digital oraz obsługę Apple AirPlay, Bluetooth aptX i UPnP. Dzięki temu ten kompaktowy model w pełni zasłużenie cieszy się mianem najlepszej konstrukcji typu plug'n play. Teraz, za sprawą najnowszego oprogramowania D 7050 Direct Digital nie tylko umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki zapisanej w urządzeniach przenośnych i stacjonarnych, lecz także zapewnia obsługę usługi Spotify Connect. Teraz wystarczy połączyć dowolne urządzenie smart ze wzmacniaczem D 7050 obsługującym Spotify Connect, aby zyskać możliwość odtwarzania milionów utworów z bezkompromisową wydajnością.

Powiązanie D 7050 Direct Digital z obsługą Spotify Connect jest idealną mieszanką. Osoby posiadające dostęp do Spotify teraz będą mogli cieszyć się naturalnym, detalicznym brzmieniem muzyki, jakie zapewnia D 7050. Te doskonałe właściwości to zasługa wzbogacenia wzmacniacza o autorską technikę NAD Direct Digital, a także efekt wyeliminowania analogowych obwodów, które zazwyczaj odpowiedzialne są za powstawanie szumu i zniekształceń. Dzięki temu muzyka w cyfrowej postaci dociera aż do wyjść głośnikowych, a kompaktowy wzmacniacz zapewnia muzyce najwyższą jakość brzmienia.

NAD_Spotify

Słuchaj muzyki ze Spotify w najwyższej jakości

Jak stwierdza Greg Stidsen, dyrektor działu technologii i planowania produktu, „Spotify Connect jest idealnym dodatkiem dla obecnych w D 7050 zaawansowanych technologii cyfrowych i opcji strumieniowania. Nasi klienci zyskają w ten sposób zarówno prawdziwy i naturalny dźwięk, jak i łatwą kontrolą muzyki dostępnej w Spotify Connect za pośrednictwem telefonu, tabletu i D 7050” i dodaje: „To inspirujące doświadczenie, które po prostu musisz usłyszeć, aby uwierzyć”.

Obsługa Spotify Connect to ukłon w stronę wymagających audiofili, którzy mają dostęp do konta Spotify Premium i za pośrednictwem wzmacniacza NAD D 7050 chcieliby cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem.

Melomani, którzy chcą uzyskać dostęp do Spotify Connect, powinni zaktualizować oprogramowanie wzmacniacza D 7050 do wersji 1.62. Aktualizacja dostępna jest na stronie internetowej

http://nadelectronics.com/products/hifi-amplifiers/D-7050-Direct-Digital-Network-Amplifier

O Spotify

Spotify jest bardzo popularnym i wielokrotnie nagradzanym internetowym serwisem muzycznym. Jedną z najważniejszych zalet serwisu jest jego obszerna baza nagrań, obejmująca ponad 20 milionów utworów, dostępna "na żądanie" dla użytkowników zarejestrowanych w Spotify. Celem założycieli serwisu jest zapewnienie łatwego i natychmiastowego dostęp do muzyki, bez względu na miejsce i czas odsłuchu. Ponadto istotą Spotify jest możliwość odkrywania i dzielenia się muzyką ze swoimi przyjaciółmi, mając przy tym pewność, że artyści otrzymują należne tantiemy.

Uruchomiony w Szwecji serwis Spotify działa od 2008 r. i teraz dostępny jest w 55 krajach i ma ponad 24 miliony aktywnych użytkowników oraz ponad 6 milionów płacących subskrybentów.  Od początku działalności serwis przekazał właścicielom praw autorskich ponad miliard dolarów. Spotify jest drugim największym źródłem dochodów dla europejskich wytwórni płytowych, sprzedających muzykę w postaci cyfrowej (IFPI, 2011) oraz największym i najpopularniejszym globalnym muzycznym serwisem strumieniującym.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: