Poprzedni
Następny

NAD C658 wyróżniony przez magazyn „What Hi-Fi?”

NAD C658

Ceniony magazyn „What Hi-Fi?” przygotował zestawienie najlepszych streamerów dostępnych obecnie na rynku. Wśród wyróżnionych znalazła się zaawansowana konstrukcja NAD C658, która łączy w sobie odtwarzacz sieciowy z nowoczesnym przetwornikiem c/a oraz licznymi funkcjami klasycznego przedwzmacniacza.

Audiofile i miłośnicy muzyki z pewnością dobrze znają brytyjski miesięcznik „What Hi-Fi?”. Redakcja tego prestiżowego magazynu kontynuuje przegląd najlepszych urządzeń w świecie audio i tym razem przygotowała zestawienie, w którym wybrane zostały najlepsze streamery dostępne na rynku w 2020 roku. Na podium znalazł się model NAD C658, który specjaliści określili jako „prawdziwy szwajcarski scyzoryk w świecie hi-fi”, zwracając uwagę na jego wszechstronność:

„C658 to połączenie streamera, przetwornika cyfrowo-analogowego i przedwzmacniacza. Pozycja od NAD wykorzystuje platformę BluOS do przesyłania strumieniowego, współpracuje z Bluetooth aptX HD i Apple AirPlay2 oraz jest kompatybilna z dedykowaną aplikacją, która zapewnia dostęp do serwisów takich jak m.in.: Spotify, Amazon Music, Tidal, Deezer czy Qobuz. Z kolei dźwięk wyróżnia się imponująca ekspresją, naturalną dynamiką i naprawdę angażuje użytkownika w muzykę”.

NAD C658

Eksperci „What Hi-Fi?” w podsumowaniu stwierdzili, że C658 to jeden z najlepiej wyposażonych, przyszłościowych i intuicyjnych streamerów, z jakimi mieli do czynienia, określając go kompletnym rozwiązaniem do przesyłania strumieniowego. Wśród największych zalet wymieniono muzykalność i przejrzystość, skuteczną korekcję pomieszczenia (za którą odpowiada Dirac Live, najbardziej wyrafinowany i efektywny układ korekcji akustyki pokoju), a także intuicyjną aplikację.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: