Poprzedni
Następny

NAD C379 – nowa integra z serii Classic

Tradycyjnie już początek maja to wyjątkowy okres dla miłośników dobrego brzmienia. Odbywająca się wtedy impreza High End Monachium gromadzi nie tylko zapalonych słuchaczy, ale i największe marki świata audio. Jedną z nich niewątpliwie jest NAD, który podczas monachijskiego eventu zaprezentował nowy wzmacniacz zintegrowany z serii Classic, czyli NAD C379. Dowiedz się, czym wyróżnia się ta konstrukcja i kiedy trafi do sprzedaży.

wzmacniacz zintegrowany NAD C379 na półce, obok kolumn

Stworzony, by sprostać najwyższym wymaganiom

Inżynierowie marki NAD zastosowali w C379 dostosowany stopień wyjściowy UcD i technologię Digital Hybrid. Dzięki temu urządzenie dostarcza 80 W mocy ciągłej na kanał przy impedancji wynoszącej tak 8, jak i 4 omy, a także jest w stanie zapewnić imponujące 120 W mocy dynamicznej na kanał.

To jednak nie wszystko. Bo C379 możesz połączyć ze wzmacniaczem NAD C268, aby uzyskać w pełni zbalansowane 300 W mocy ciągłej i aż 500 W dynamicznej.

A to wszystko przy wykorzystaniu wysoce efektywnego układu zasilania, który zużywa o połowę mniej energii niż standardowe konstrukcje tej klasy.

wzmacniacz NAD C379 na białym tle

Topowy przetwornik analogowo-cyfrowy

Sekcję cyfrową NAD-a C379 oparto o ceniony układ DAC ESS Sabre ES9028. To zaawansowana, 32-bitowa konstrukcja, która zapewnia świetny zakres dynamiki oraz minimalny poziom zniekształceń.

Przydatne złącza i modułowa konstrukcja

NAD C379 daje Ci do dyspozycji także bogata gamę złącz. Na tylnej ściance urządzenia znajdziesz m.in. HDMI eARC, wejścia cyfrowe i analogowe, w tym phono MM z przedwzmacniaczem, oraz dwa wyjścia subwooferowe. Mało tego urządzenie obsługuje również jednokierunkową łączność Bluetooth z kodekiem aptX HD. Więc w razie potrzeby szybko sparujesz smartfon i rozpoczniesz streamowanie ulubionej playlisty. Możesz posłuchać jej nawet na słuchawkach, bo na pokładzie znalazł się również wzmacniacz przeznaczony zarówno do konstrukcji o wysokiej, jak i niskiej impedancji.

złącza wzmacniacza NAD C379

A jeśli chcesz rozszerzyć pakiet możliwości oferowanych przez NAD-a C379, zrobisz to za pomocą dostępnych osobno modułów. Wzmacniacz wyposażono w dwa sloty MDC2, w których zainstalujesz układ aktywujący system multiroom BluOS oraz ten dający dostęp do korekty akustycznej Dirac Live.

NAD C379 – przewidywana dostępność

Wzmacniacz zintegrowany NAD C379 trafi do naszych salonów i sklepu internetowego już wkrótce.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: