Poprzedni
Następny

David Beckham ambasadorem marki Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins ogłosił nawiązanie długoterminowej współpracy z Davidem Beckhamem. Słynnego piłkarza z producentem renomowanego sprzętu audio łączy nie tylko brytyjskie pochodzenie, ale też wyjątkowy styl. Wyrafinowany gust Beckhama spotyka się ponadto z niezachwianym dążeniem firmy Bowers & Wilkins do doskonałości, wspólnie tworząc niezwykłe połączenie elegancji i wysokiej jakości dźwięku.

Bowers & Wilkins i David Beckham

Jako miłośnik i dumny posiadacz wielu produktów Bowers & Wilkins, David Beckham zdecydował się na współpracę przede wszystkim ze względu na niezrównaną reputację tej marki w zakresie doskonałości audio, rzemiosła i wiodącego w swojej klasie wzornictwa premium.

Od lat jestem fanem marki Bowers & Wilkins i dumnym posiadaczem wielu jej produktów. Wydajność i design zawsze były dla mnie ważne, dlatego ta współpraca wydała mi się tak naturalna – mówi David Beckham.

Z miłości do muzyki

Począwszy od wpływów muzycznych wywieranych przez jego rodziców, aż po udaną karierę piłkarską muzyka zawsze była ważna dla Davida Beckhama. Nierzadko stanowiła ścieżkę dźwiękową, towarzyszącą jego najlepszym występom na boisku i szczególnym chwilom w życiu jego i jego rodziny.

– Muzyka zawsze odgrywała ogromną rolę w moim życiu. Mogę usłyszeć utwór i przypomnieć sobie dokładnie, gdzie wtedy byłem i co robiłem. W naszej rodzinie, gdy zdarzają się wyjątkowe chwile, zawsze towarzyszy im jakaś piosenka – powiedział David Beckham.

Bowers & Wilkins i David Beckham

Kampania słuchawek Px8 to dopiero początek

Długoterminowa współpraca rozpoczyna się wraz z nową kampanią związaną z wielokrotnie nagradzanymi słuchawkami bezprzewodowymi Bowers & Wilkins Px8. Model ten wyposażony jest w układ aktywnej redukcji szumów i oferuje Davidowi niezrównane połączenie wydajności, wzornictwa klasy premium i wyjątkowego komfortu.

Giles Pocock, wiceprezes ds. marketingu marki, powiedział: Jestem zachwycony, że mogę powitać Davida w rodzinie Bowers & Wilkins. Jest to partnerstwo zbudowane na autentyczności, w którym zarówno Bowers & Wilkins, jak i David Beckham podzielają zaangażowanie w wydajność, kunszt i styl. Cieszymy się, że w nadchodzących miesiącach będziemy mogli rozwijać naszą współpracę.

O firmie Bowers & Wilkins

Firma Bowers & Wilkins, założona w 1966 roku w Wielkiej Brytanii, od ponad 50 lat znajduje się w czołówce producentów wysokiej klasy sprzętu audio. Zajmuje się projektowaniem i produkcją kolumn głośnikowych, słuchawek, ale także sprzętu car audio i głośników instalacyjnych. Modele marki Bowers & Wilkins wyznaczają nowe standardy w zakresie innowacji i jakości dźwięku, zdobywając niezliczone nagrody i wyróżnienia. W produkty marki Bowers & Wilkins wyposażone są wiodące studia nagraniowe na całym świecie, które wykorzystują sprzęt tej marki do odsłuchu.

Bowers & Wilkins i David Beckham

O Davidzie Beckhamie

David Beckham to jeden z najbardziej utytułowanych angielskich piłkarzy. W swojej 20-letniej karierze David grał w najbardziej uznanych klubach na świecie, w tym w Manchesterze United i Realu Madryt, a także w reprezentacji Anglii, której był kapitanem przez sześć lat. David był pierwszym angielskim piłkarzem, który zdobył tytuły ligowe w czterech krajach: Anglii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i Francji.

W 2018 roku Beckham spełnił swoje życiowe marzenie, by zostać właścicielem klubu piłkarskiego, gdy jego grupa otrzymała franczyzę Major League Soccer w Miami. Inter Miami CF został oficjalnie ogłoszony w 2018 roku, a David został prezesem tego klubu.

Przez niemal całe swoje życie David angażuje się także we wspieranie organizacji charytatywnych i projektów, które zmieniają świat na lepsze. Współpracuje z UNICEF od prawie 20 lat jako Ambasador Dobrej Woli, który promuje i chroni prawa dzieci na świecie. W 2015 roku uruchomił fundację 7 Fund – unikalne partnerstwo z UNICEF, mające na celu zapewnienie dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej możliwości pełnego wykorzystania ich potencjału. David prowadzi również kampanię na rzecz Malaria No More, aby zapewnić, że świat i jego przywódcy usłyszą pilne przesłanie dotyczące walki z malarią. Pełniąc funkcję ambasadora British Fashion Council (BFC), Beckham pomaga promować i pielęgnować brytyjską modę oraz brytyjski przemysł kreatywny.

Bowers & Wilkins i David Beckham

Zapraszamy do salonów

Produkty marki Bowers & Wilkins znajdziesz w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu Specjaliści pomogą Ci sprawdzić wybrane modele i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: