Poprzedni
Następny

Na jakie koncerty warto wybrać się w lutym?

Unsplash, (fot: Matthew Kalapuch)

Niewykluczone, że dla najbardziej zapalonych miłośników muzyki na żywo luty 2020 okaże się miesiącem, w którym trzeba będzie zadać sobie pytanie: “iść czy zjeść?”. Zapowiada się bowiem tyle fantastycznych koncertów, że może nadwyrężyć to niejeden domowy budżet. Niemniej jednak uważamy, że na kulturę zawsze warto sypnąć groszem. Zobaczcie tylko niektóre z najlepiej zapowiadających się wydarzeń.

ILLUSION

Zespół Illusion wydał właśnie nowy album o tytule “Anhedonia” i rusza w Polskę na 3 koncerty.

01.02 Poznań, Klub U Bazyla
02.02 Warszawa, Proxima
20.02 Gdańsk, Drizzly Grizzly

MTV UNPLUGGED: KASIA KOWALSKA + GOŚCIE SPECJALNI

Kasia Kowalska świętuje 25-lecie swojej pracy artystycznej, ruszając w akustyczną trasę po Polsce ze swoim zespołem wzbogaconym o sekcję dętą i fortepian. Pierwsze cztery koncerty odbędą się w lutym, a cała trasa potrwa aż do października.

01.02 Warszawa, Torwar
14.02 Grudziądz, Teatr Grudziądz
15.02 Inowrocław, Kujawskie Centrum Kultury
29.02 Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

URIAH HEEP 

Brytyjska grupa o ponad 50-letniej historii przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album „Living The Dream”.

03.02.20 Poznań, Tama

EDITORS – THE BLACK GOLD TOUR

W ramach światowej trasy promującej ostatni album “Black Gold”, która zawiera największe przeboje z 15-letniej kariery grupy Editors odwiedzą Kraków i Warszawę.

04.02 Kraków, Klub Studio
05.02 Warszawa, Torwar

DAWID PODSIADŁO

W lutym w kilkutygodniową akustyczną trasę wyrusza również Dawid Podsiadło. Rozpocznie ją pięcioma koncertami w trzech miastach – Lublinie, Gdyni i Szczecinie.

5-6.02 Lublin, Centrum Spotkania Kultur
19.02 Gdynia, Gdynia Arena
23-24.02 Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza

SLIPKNOT: WE ARE NOT YOUR KIND WORLD TOUR

Trasa “We Are Not Your Kind” promuje nowy album zespołu pod tym samym tytułem, który już w chwili premiery cieszył się ekstremalną popularnością. Na koncercie gościnnie wystąpi Behemoth.

06.02 Łódz, Atlas Arena

FISZ EMADE TWORZYWO

Luty to też miesiąc, w którym startuje blisko dwumiesięczna trasa braci Waglewskich. Zespół odwiedzi zarówno duże, jak i mniejsze miasta, by promować swój nowy album “Radar”. 

09.02 Bielsko-Biała, Miasto
15.02 Katowice, P23
21.02 Gdańsk, Stary Maneż
22.02 Łódź, Wytwórnia

ZAKK SABBATH + DJ MATT STOCKS

Trasa “In Honor and Celebration: 50 Years 'O Doom” to prezentacja najważniejszych utworów Black Sabbath w ramach specjalnego projektu muzycznego Zakka Wylde’a.

11.02 Warszawa, Progresja

THE KELLY FAMILY - 25 YEARS OVER THE HUMP 

The Kelly Family mają w Polsce bardzo silny i aktywny fan-club, który zapełnia wszystkie hale koncertowe i stadiony, a więc chętnie tu wracają. Tym razem będą promować swój nowy album, świętując przy okazji 25-lecie albumu “Over The Hump”, dzięki któremu wzbili się na szczyt list przebojów.

14.02 Kraków, Tauron Arena 

AGNIESZKA CHYLIŃSKA

Najwyraźniej rok 2020 to rok 25-leci – również Agnieszka Chylińska świętuje, startując z trasą koncertową “Warto było szaleć tak!”, która potrwa aż do listopada.

15.02 Częstochowa, HSW

TESTAMENT, EXODUS, DEATH ANGEL 

Testament wróci do Polski w ramach trasy “The Bay Strikes Back 2020”. Zarówno Testament, jak i Exodus pracują właśnie nad nowymi albumami, więc być może polskiej publiczności uda się posłuchać ich przedpremierowo.

19.02 Wrocław, Hala Orbital

ALGIERS

Eksperymentalny rockowy zespół z Atlanty ponownie zawita na koncert do naszego kraju. W ich muzyce można usłyszeć mieszankę rocka, post-punka, industrialnej elektroniki, a także muzyki gospel i soulu.

20.02 Warszawa, Hybrydy

JOZEF VAN WISSEM: EX MORTIS

Awangardowy holenderski kompozytor wraca do Polski promować swoją najnowszą płytę.

23.02 Wrocław, Klub Muzyczny Stary Klasztor 

THE GAME 

Koncert w Warszawie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć rapera na żywo – pod koniec zeszłego roku The Game ogłosił zakończenie swojej muzycznej kariery. Multiplatynowy wykonawca postanowił zwieńczyć swoją karierę pożegnalnym albumem “Born2Rap” i ostatnią trasą koncertową, która będzie podsumowaniem całej twórczości rapera.

28.02 Warszawa, Progresja

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: