Poprzedni
Następny

Michi on Tour 2024. Umów się na odsłuch już dziś!

Urządzenia marki Michi to synonim najwyższej jakości dźwięku, solidnego wykonania i ponadczasowego designu. Po wielu latach od debiutu serii na rynku powróciły z przytupem do portfolio japońskiego producenta w zupełnie nowej odsłonie i przyniosły Rotelowi ogromny sukces.  Teraz masz okazję, by przetestować wybrane modele Michi najnowszej generacji. Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów sprzedaży. Sprawdź, gdzie w najbliższym czasie pojawią się urządzenia tej cenionej wśród melomanów marki.

Michi on Tour

Zobacz Michi w akcji!

W ramach wydarzenia w wyznaczonych terminach i w wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design będzie można sprawdzić możliwości:

  • wzmacniacza zintegrowanego Michi X5 S2 – model ważący niemal 44 kg i dysponujący potężną mocą 600 W na kanał w klasie AB (przy 4 omach). Ma zintegrowany moduł Bluetooth i gniazdo PC-USB, a ponadto zbalansowane wejście XLR. Nie zabrakło także sekcji przedwzmacniacza gramofonowego, kompatybilnej zarówno z wkładkami typu MM, jak i MC.
  • przedwzmacniacza Michi P5 S2 – jest to nowa generacja przedwzmacniacza klasy hi-end Michi P5. Ma m.in. 3 wejścia cyfrowe koaksjalne i optyczne oraz 4 wejścia analogowe RCA. Jest także wejście gramofonowe, Bluetooth i złącze PC-USB. Przedwzmacniacz wyposażono w dwa 8-kanałowe moduły DAC ESS Sabre ES9028PRO, gwarantujące dużą efektywność i bogactwo detali.
  • końcówki mocy Michi S5 – model typu dual mono. Ma dwa duże transformatory toroidalne, które pozwalają uzyskać moc nawet 500 W przy 8 omach (w klasie AB)! Ta zbalansowana konstrukcja napędzi nawet najbardziej wymagające kolumny głośnikowe. Całości dopełnia stylowe wzornictwo, spójne z pozostałymi komponentami z najnowszej odsłony marki Michi.

Dwa ostatnie modele na potrzeby odsłuchów przeprowadzanych w ramach akcji „Michi on Tour” będą tworzyły tzw. zestaw dzielony.

Michi X5 S2

Michi on Tour – kiedy i gdzie?

W ramach „Michi on Tour” łącznie przez trzy miesiące wspomniane modele marki Michi będzie można zobaczyć w sześciu polskich miastach. Harmonogram akcji przedstawia się następująco:

Michi także w stałej ekspozycji

Kilka spośród naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design prezentuje urządzenia marki Michi w ramach stałej ekspozycji. Są to showroomy zlokalizowane w Warszawie (ul. Gen. Andersa 12), Katowicach (ul. Warszawska 34), Poznaniu (ul. Woźna 14) i Sopocie (Al. Niepodległości 725). Serdecznie zapraszamy do umawiania się na odsłuchy także w tych miastach.

Michi S2

Zapraszamy do salonów

Więcej informacji na temat urządzeń z oferty Rotela uzyskasz od naszych Specjalistów dostępnych w salonach Top Hi-Fi & Video Design. Szczegóły dotyczące poszczególnych produktów z portfolio Rotela i dostępnych w aktualnej ofercie znajdziesz również na stronie internetowej tophifi.pl.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: