Poprzedni
Następny

Maj z Blu-ray i DVD: oczekiwane premiery filmowe

Serwisy streamingowe stają na głowie, żeby w trakcie koronawirusowej nudy przyciągnąć użytkowników właśnie do siebie, prześcigając się we wrzucaniu na swoje serwery coraz nowszych filmowych hitów. Jednak w ich przypadku na te najświeższe produkcje trzeba będzie poczekać dłużej, a kina są pozamykane, więc jedynym ratunkiem od oglądania tego samego filmu po raz czternasty jest kino domowe i premiery Blu-Ray i DVD, które zapewnią choć minimalny powiew świeżości na ekranie telewizora.

Indiana Line Tesi 661

[Blue-ray & DVD] Wiedźma

Mroczny koreański thriller ze świetną dziecięcą rolą. 7-letnia Ja-yoon ucieka z tajemniczego rządowego obiektu i z powodu szoku traci pamięć – nie ma pojęcia, kim jest i skąd pochodzi. Znajduje ją starsze małżeństwo, które, mimo wielu niewiadomych, przyjmuje dziewczynkę pod swój dach. Pod okiem nowych opiekunów Ja-yoon wystasta na bystrą nastolatkę, która chce odwdzięczyć się za pomoc przybranym rodzicom, biorąc udział w popularnym programie telewizyjnym. Po występie w telewizji w życiu dziewczyny i jej rodziny zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy – okazuje się, że ktoś nadal pamięta o jej ucieczce sprzed 10 lat, podczas gdy ona sama nadal nie ma pojęcia, jak wcześniej wyglądało jej życie.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, koreański

[Blu-ray & DVD] Psy 3: W imię zasad

To nie są miłe pieski do głaskania i każdy, kto choć trochę orientuje się w polskiej popkulturze, dobrze to wie. “Psy 3 W imię zasad” to kontynuacja kultowych już filmów Władysława Pasikowskiego – “Psy” i “Psy 2: Ostatnia Krew”.

Po paru ładnych latach odsiadki w pace Franz Maurer wychodzi na wolność i orientuje się, że przyszło mu funkcjonować w rzeczywistości, której nie zna – nowa Polska niczym nie przypomina tej, którą zapamiętał. Czy ktoś jeszcze pamięta o nim po tych 25 latach? Czy ktokolwiek trzyma się jeszcze starych zasad? W odpowiedzi na te pytania pomoże mu “Nowy”, gdy los ponownie skrzyżuje ich drogi.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, audiodeskrypcja dla osób niewidzących

[Blu-ray & DVD] Naprzód

Nastoletni bracia elfy Janko i Bogdan mają nieoczekiwaną okazję spędzić jeszcze jeden dzień ze swoim zmarłym tatą. Zanim jednak to się wydarzy, muszą wyruszyć w niezwykłą podróż epicką furgonetką Bogdana, Gwendoliną. Jak to w przypadku każdej bajkowej wyprawy bywa, ich podróż wypełniona jest magicznymi zaklęciami, tajemniczymi mapami, niemożliwymi do pokonania przeszkodami oraz niesamowitymi odkryciami. Jest tylko jeden problem – zapomnieli powiedzieć w domu, że wyjeżdżają. Kiedy nieustraszona mama elfickich nastolatków uświadamia sobie, że jej synowie zniknęli, łączy swoje siły z byłą wojowniczką Mantykorą, która jest skrzyżowaniem lwa, nietoperza oraz skorpiona i we dwie wyruszają na poszukiwanie chłopców.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, angielski, szwedzki, fiński

[Blu-ray & DVD] 1917

Film “1917” wyszedł spod ręki zdobywcy Oscara Sama Mendesa, który ma na swoim koncie również takie przeboje jak "American Beauty", "Skyfall" i "Spectre". To wielkie wojenne widowisko zdobyło aż 3 Oscary i 2 Złote Globy.

U szczytu pierwszej wojny światowej dwóch młodych brytyjskich żołnierzy dostaje pozornie niemożliwą i bardzo ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy broni. Ścigając się z czasem, muszą przekroczyć terytorium wroga i dostarczyć wiadomość, która powstrzyma śmiertelny atak na ponad 1500 żołnierzy, wśród których przybywa brat jednego z nich.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski i angielski

[DVD] Proxima

Sarah (Eva Green) jest francuską astronautką, która uczestniczy w wyczerpujących szkoleniach w Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia jest poddawana ekstremalnym warunkom, które czekają ją na pokładzie statku kosmicznego, a wytrzymałość jej organizmu jest pod stałą kontrolą maszyn i specjalistów. Poza ciężkim szkoleniem i koniecznością ciągłego udowadniania, że jako jedyna kobieta w zespole jest w stanie dorównać mężczyznom, codzienność Sarah wypełnia opieka nad siedmioletnią córką i wyrzuty sumienia, że nie spędza z nią wystarczająco dużo czasu. Kiedy niespodziewanie zostaje wybrana na jednego z członków rocznej misji kosmicznej, w relacji na linii matka-córka pojawiają się problemy.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski i francuski

[DVD] Nietykalny

Film dokumentalny “Nietykalny” to powieść o epickim wzlocie i jeszcze bardziej epickim upadku samozwańczego cesarza Hollywood, Harveya Weinsteina. Obraz ujawnia, jak przez dziesięciolecia zdobywał i chronił swoją władzę, nawet w obliczu ogromnego skandalu, jakim był początek akcji #MeToo. Byli koledzy i oskarżyciele szczegółowo opisują jego nadużycia z nadzieją na sprawiedliwość.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski i angielski

[Blu-ray & DVD] Lighthouse

“Lighthouse” ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi Roberta Pattinsona i Willema Dafoe to jeden z najgłośniejszych filmów zeszłego roku i laureat nagrody specjalnej na festiwalu filmowym w Cannes. Ten wizjonerski horror psychologiczny jest dziełem Roberta Eggersa, który ma na swoim koncie również jeden z najlepiej ocenianych przez krytyków film z gatunku – przerażający “The Witch” z 2015 roku.

Akcja toczy się pod koniec XIX wieku na tajemniczej wyspie w Nowej Anglii, gdzie pracuje dwóch latarników. Podczas potężnego sztormu mężczyźni zostają odcięci od świata i muszą zmierzyć się z szalejącymi zmysłami, samotnością, poczuciem izolacji, silną wolną, potrzebami oraz upiorną tajemniczą siłą, która wydaje się nad nimi krążyć.

Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski, angielski, rosyjski i węgierski

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: