Poprzedni
Następny

Listopad na HBO GO: nowości, które warto sprawdzić

Dużo różnorodnego kina i plejada gwiazd – tak można w skrócie opisać listopadowe nowości na platformie HBO GO. Co w szczególności warto wrzucić na swoje kino domowe w tym miesiącu?

amplituner kina domowego NAD T 758 v3i

Miasto kłamstw

Dwóch zrezygnowanych facetów na tropie zbrodni, o których mówił cały świat. Zhańbiony gliniarz (Johnny Depp) i dziennikarz, którego kariera stoi w miejscu (Forest Whitaker), łączą siły, żeby rozwikłać starą sprawę, która zaważyła na ich karierach – brutalne zabójstwo dwóch najpopularniejszych raperów na świecie: Tupaca Shakura i The Notoriousa B.I.G. Czy po latach uda im się ustalić, kto za tym stał, jednocześnie nie popadając nieodpowiednim osobom?

Amonit

Kate Winslet i wschodząca gwiazda Saoirse Ronan w melodramacie o zakazanym uczuciu. Akcja filmu toczy się w latach 40. XIX wieku w nadmorskiej mieścinie Lyme Regis, gdzie raz ze swoją chorą matką mieszka Mary (Winslet), kolekcjonerka skamielin i właścicielka małego sklepu. Pewnego dnia kobieta poznaje szanowanego geologa, który niedawno zamieszkał okolicy wraz ze schorowaną żoną. Kiedy ten musi wyjechać służbowo do Europy, prosi Mary o zaopiekowanie się Charlotte (Ronan), oferując jej w zamian okrągłą sumkę. Pod nieobecność geologa między kobietami wybucha wielkie uczucie, które mocno skomplikuje im życie.

Wiedźmy

Zaadaptowane z powieści Roalda Dahla (autora m.in. ,,Charlie i fabryka czekolady’’) ,,Wiedźmy” to nowy film familijny w reżyserskim portfolio Roberta Zemeckisa z Anne Hathaway i Olivią Spencer w rolach głównych. Nowatorska baśń opowiada o perypetiach chłopca, który po śmierci rodziców trafia pod opiekę swojej babci. I kiedy wydaje się, że to koniec jego problemów, okazuje się, że zainteresowały się nim… wiedźmy. Plan tych  istot o olśniewającej urodzie jest iście złowieszczy  –  zamierzają zamienić wszystkie dzieci w myszy.

Świąteczny szok

Kristen Stewart i Mackenzie Davis w świątecznej komedii o miłości, potrzebie akceptacji i byciu sobą. Święta Bożego Narodzenia. Abby (Stewart) jest bardzo zestresowana - nie dość, że za chwilę pozna rodzinę swojej dziewczyny Harper (Davis), to jeszcze zamierza oświadczyć się jej na oczach wszystkich. Kiedy w końcu docierają na miejsce, okazuje się, że Harper przez cały czas utrzymywała ich związek w tajemnicy. I co teraz?

Music Box

W listopadzie na HBO GO pojawią się też kolejne części dokumentalnej serii, która skupia się na najważniejszych momentach branży muzycznej. W części "Music Box: Jagged" twórcy serialu przyglądają się Alanis Morissette i jej albumowi ,,Jagged Little Pill’’ z 1995 roku, z kolei odcinek ,,Music Box: Untitled DMX’’ skupia się na czasach, kiedy raper DMX wyszedł z więzienia i rozpoczął walkę ze swoimi demonami, starając się uporać się z ciężarem sławy i narkotykowo-alkoholowymi pokusami.

Na wodach północy

Dramat odcinkowy ,,Na wodach północy’’ z Jackiem O’Connellem (,,Chrzest ogniem’’) i Collinem Farrelem opowiada historię Patricka (O’Connell), byłego wojskowego chirurga, który - by uciec przed swoją haniebną przeszłością - zgłasza się na wielorybniczą ekspedycję na Arktykę. Na pokładzie poznaje Henry’ego -  harpunnika, który szybko okazuje się psychopatą o brutalnej przeszłości. Kiedy Patrick zdaje sobie sprawę, że znalazł się w śmiertelnej pułapce, jest już za późno - statek już dawno jest na morzu, a on nie ma dokąd uciec.

Straż

Czy są tu jacyś fani/fanki uniwersum stworzonego przez Sir Terry'ego Pratchetta? Ten serial na pewno przypadnie Wam do gustu! Historia inspirowana jest postaciami, które autor stworzył w cyklu ,,Świat Dysku’’ – odmieńcami, którzy muszą połączyć siły, by dokonać niemożliwego i uratować świat przed zagładą.

Ostatnia nocka

,,Ostatnia nocka’’ to ciepła komedia o tym, że przyjaźń może narodzić się w najmniej spodziewanych okolicznościach. Po 38 latach pracy w knajpie z fast foodem Stanley postanawia udać się na emeryturę, by zająć się chorą matką. Kiedy przychodzi na swoją ostatnią zmianę, poznaje swojego następcę – młodego chłopaka, który pochodzi z zupełnie innego środowiska. Na początku zmiany panowie podchodzą do siebie z dystansem, jednak im dalej w noc, tym więcej podobieństw odnajdują w sobie nawzajem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: