Poprzedni
Następny

Koss The Plug Wireless – wszechstronne słuchawki bezprzewodowe

Lekkie, łatwe w użytkowaniu i z angażującym brzmieniem – to kluczowe zalety nowych dousznych słuchawek bezprzewodowych Koss The Plug Wireless. W połączeniu z wydajnym akumulatorem i wkładkami dousznymi izolującymi od hałasu otoczenia model ten doskonale sprawdza się podczas codziennego słuchania muzyki.

Firma Koss niemal do perfekcji opanowała projektowanie i produkcję słuchawek, których jakość dźwięku znacząco przewyższa cenę zakupu. Tezę tę potwierdza legendarny już nauszny model Porta Pro. Wśród słuchawek dousznych jednymi z najciekawszych są The Plug, które teraz doczekały się swojego bezprzewodowego odpowiednika – The Plug Wireless.

Oczywiście The Plug Wireless zachowują kluczowe rozwiązania konstrukcyjne przewodowej wersji. Te niewielkie, odporne na pot słuchawki wyposażone są w miękkie, piankowe wkładki douszne z efektem pamięci, które z jednej strony skutecznie izolują od zewnętrznego hałasu, pomagając w ten sposób uzyskać precyzyjny, wysokiej jakości dźwięk, a z drugiej zapewniają oczekiwany komfort użytkowania. Dzięki temu The Plug Wireless idealnie sprawdzają się podczas słuchania muzyki nie tylko w domu lub w biurze, lecz także podczas podróży i codziennych dojazdów do/z pracy.

Swobodę w codziennym użytkowaniu zapewnia bezprzewodowa łączność Bluetooth 4.2. Aby słuchawki mogły pracować wymagają źródła energii. Tę zapewnia wbudowany akumulator litowo-jonowy, który dzięki swojej dużej pojemności pozwala słuchać muzyki przez ponad sześć godzin. Funkcjonalność słuchawek zwiększa moduł łączący w sobie mikrofon i zdalne sterowanie. Moduł umieszczony jest na przewodzie łączącym obie słuchawki i pozwala rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie muzyki, odbierać/kończyć połączenia telefoniczne, a także regulować poziom głośności.

Koss The Plug Wireless zadebiutują w sklepach na przełomie stycznia i lutego br. Poglądowa cena detaliczna słuchawek wyniesie 229 zł.

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: