Poprzedni
Następny

Konferencja Apple już dziś! Nowe iPady, Apple Watch i inne

Już dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się zdalna konferencja, na której Apple najprawdopodobniej zaprezentuje swoje najnowsze tablety z serii podstawowych oraz model Air. Ponadto na scenie ma pojawić się również nowy Apple Watch Series 6 i (tu nowość) tańsza wersja Apple Watch'a. Tak jak miało to miejsce na czerwcowym WWDC2020, tak i teraz spodziewamy się nagranego wcześniej i przygotowanego z Hollywoodzkim rozmachem spektaklu. Transmisję można będzie obejrzeć na stronie Apple ale również na oficjalnym profilu producenta na YouTube. 

Z dotychczasowych przecieków wiemy że na dzisiejszym wydarzeniu możemy się spodziewać premier następujących urządzeń:

  • iPad Air 4 generacji z procesorem A14 oraz wejściem USB-C
  • podstawowego iPad'a 8 generacji z procesorem A12X i klasycznym wejściem Lightning
  • nowego Apple Watch'a Serii 6
  • nowego "tańszego" Apple Watch'a który może nosić nazwę "SE"

Każda konferencja Apple to bardzo ważne wydarzenie dla całej branży elektroniki konsumenckiej. Produkty amerykańskiego producenta często kształtują nawyki i zachowania klientów i branża audio nie jest tu wyjątkiem. iPady są bardzo często wykorzystywane przez naszych klientów do obsługi ich systemów stereo, kina domowego, głośników bezprzewodowych czy po prostu do słuchania na nich muzyki przez słuchawki (iPad zawsze posiadał dobre wyjście słuchawkowe). Właśnie z tego powodu postanowiliśmy podzielić się z Wami tą informacją i zachęcamy Was do obejrzenia transmisji z dzisiejszej konferencji. To zawsze świetne widowisko dla fanów nowych technologii.

Miłego seansu :) 

Ps. Nowe iPhone'y mają zostać zaprezentowane na październikowej konferencji ale...może Apple dziś nas zaskoczy. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: