Poprzedni
Następny

Koncertowy marzec 2020

Koncerty marzec 2020 (źródło: https://unsplash.com/photos/2Tx4pavQwvI)

Czas powoli łapać za młotek i rozbijać świnkę skarbonkę – nadciąga marzec, a wraz z nim kilka biletów na koncerty do kupienia. Zobaczcie naszą selekcję wydarzeń, na które warto sypnąć groszem.

SWMRS

Najlepszym opisem zespołu SWMRS jest to, co napisał o nich kiedyś magazyn “The Rolling Stone” – “są progresywnymi i pop-przyjaznymi zbawicielami punk rocka”. 

6.03 Warszawa, Proxima

Sokół: Eskimo Tour

Weteran polskiej rap gry z ponad 20-letnim stażem raczej nie lubi się nudzić. Wydaje mnóstwo młodych raperów, produkuje ciuchy, występuje w reklamach telewizyjnych, nagrywa gościnne zwrotki, a i tak znajduje czas, żeby pisać nowe kawałki i wychodzić na scenę. W tym roku zdążył już zapowiedzieć kolejną płytę, obskoczyć USA podczas wspólnej trasy z PRO8L3M, a za chwilę startuje z Eskimo Tour. 

5.03 Toruń, Od Nowa
6.03 Łódź, Wytwórnia
7.03 Gdańsk, B90
11.03 Poznań, Tama
12.03 Poznań, Tama
13.03 Wałbrzych, Stara Kopalnia
19.03 Kraków, Studio
20.03 Wrocław, A2
21.03 Warszawa, Torwar
27.03 Katowice, P23

BOY PABLO

Boy Pablo to 21-letni multiinstrumentalista, autor tekstów i wokalista wywodzący się z Chile. Jego domeną jest kochany (tak, to słowo pasuje tu najbardziej!) indie pop ze świeżymi młodzieńczymi tekstami i chwytliwymi melodiami. Młody Pablo koncertuje z czwórką swoich przyjaciół, ale ilość wyświetleń jego utworów na YouTube jasno pokazuje, jak szybko wyprzedają się bilety na ich koncerty. Warto pójść, popląsać i “odgrzybić” się na wiosnę! ;)

14.03.20 Warszawa, Praga Centrum

DEEZ NUTS – YOU GOT ME F*CKED UP EUROPEAN TOUR 2020

Na przełomie zimy i wiosny prawie każdy odczuwa spadek energii, a na drodze powrotnej do siebie sprzed mrocznych i deszczowych miesięcy można pomóc sobie na kilka sposobów: można regularnie ćwiczyć, zmienić dietę, zwiększyć dzienną dawkę kofeiny, można wiele rzeczy. Tylko po co, skoro wystarczy pójść na jeden koncert Deez Nuts i dostać takiego kopa, że polecimy na nim aż do następnej jesieni. Wściekły hardcore/punk prosto z Australii – dla koneserów.

16.03  Poznań, U Bazyla

IAMDDB

IAMDDB to nostalgiczny ghetto rap z soulowym sznytem. Pod tajemniczym pseudonimem kryje się portugalska wokalistka wychowana w Wielkiej Brytanii, a o jej muzyce zrobiło się głośno w 2018, kiedy Lauryn Hill zaprosiła ją jako support podczas swojej światowej trasy koncertowej.

18.03 Warszawa, Klub Stodoła

DAVID KEENAN

David Keenan to irlandzki kompozytor, autor tekstów i wokalista, a jego alternatywny folk zachwycił między innymi Glena Hansarda, Gary'ego Lightbody'ego ze Snow Patrol czy Hoziera, któremu towarzyszy podczas międzynarodowej trasy. Na jedyny koncert w Polsce kędzierzawy Irlandczyk pojawi w warszawskim klubie Pogłos.

30.03 Warszawa, Pogłos

METRONOMY

Brytyjski zespół Metronomy istnieje od 1999 roku i słynie z nietypowego łączenia funku, powolnego popu i kosmicznych brzmień electro. Właśnie wydali szósty album, zatytułowany “Metronomy Forever”, na którym znajduje się aż 17 utworów, których celem jest poprawienie nastroju słuchaczom. Lider kapeli, Joseph Mount, powiedział, że główną inspiracją było dla niego doświadczenie słuchania radia, które, mimo niezliczonej ilości stacji i gatunków muzycznych, od zawsze służyło właśnie tej sprawie.

30-31.03 Poznań, Tama
01.04 Warszawa, Progresja

A jeśli po zakupie biletów na marcowe koncerty w skarbonce ostanie się trochę grosza, to warto pamiętać, że cały czas mamy promocję na amplitunery!

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: