Poprzedni
Następny

Koncert na żywo w Twoim domu

Nowoczesna technologia strumieniowania pozwala na bardzo wiele. Granica ta jest nieustannie przesuwana dalej i dalej. Tym razem zrobił to Devialet i przesunął ją bardzo daleko.

Francuska firma Devialet zaskakuje nie tylko coraz bardziej niesamowitą miniaturyzacją, ale również możliwościami swoich urządzeń. Posiadacze aktywnych kolumn Phantom dostają unikalną możliwość posłuchania na żywo koncertów muzyki kameralnej, odbywających się w ramach festiwalu Evian Musical Encounters w słynnej hali koncertowej La Grange au Lac.

Live on Phantom

02/07 – 20h (UTC+2)

Concertos
Orchestre des Pays de Savoie
Direction : Nicolas Chalvin

 

03/07 – 20h (UTC+2)

Requiem Allemand
Chor des Bayerischen Rundfunks
Direction : Howard Arman

 

04/07 – 19h30 (UTC+2)

Tribute to Rostropovitch
Mahler Chamber Orchestra
Direction : Gustavo Dudamel

 

Dostępne będą trzy transmisje pozwalające usłyszeć nie tylko sam koncert, ale również wcześniejsze przygotowania muzyków. Dołącz do tego unikalnego wydarzenia. Poczuj tę muzykę. Poczuj ciszę, a na końcu aplauz. Usłysz całość.

Aby mieć możliwość skorzystania z tej transmisji użytkownicy kolumn Phantom proszeni są o dokonanie aktualizacji oprogramowania Spark. Po tej czynności zakładka Live on Phantom stanie się dostępna.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: